map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
GSE SECURITY   
Te pa klasifikuara

180
LEXIME
0
KOMENTE
3
OFERTA

Rr. Reshit Collaku Pall 38. Shk6 Kati 2
Qarku Tirane


G.S.E. Security kryen veprimtarine e ruajtjes dhe sigurise fizike qe prej vitit 2004. Eshte nje nga shoqerite elitare ne fushen e sigurise e cila siguron nje vizion me te mire per te ardhmen nepermjet gershetimit te strategjive dhe sigurise, eksperiencave te gjera, pajisjeve, teknologjise moderne dhe inteligjente,, si dhe nje stafi profesionistesh. G.S.E. Security kryen keto sherbime: Mbrojtje me sisteme alarmi Monitorim qendror 24 oresh, nga salla operative Grupe te gatshme dhe patrulla Mbrojtje VIP Eskorta shoqerimi personalitetesh Ruajtje eventesh, sapektaklesh me bodyguard Ruajtje objektesh me punonjes sherbimi me dhe pa armatime Konsulence juridike dhe skonomike per ceshtje te sigurise Monitorim dhe pajisje me GPS Tracker. Risi per shoqerine tone eshte edhe kryerja e sherbimit me salla operative dhe grupe te gatshme ne qytetet Tirane, Durres dhe Vlore.


Permbajtja e plote Shfaq

Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Ofertat/Produktet e GSE SECURITY
Sponsored
Na ndiqni


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: GSE SECURITY
ikub #:
1509230059

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet