map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
AQSCERT   
Institucione Kult. Dhe Shkencore

2,953
LEXIME
0
KOMENTE
1
OFERTA

Blv. "Gjergj Fishta", Hyrja 5, Ap.9
Tiranë

- Trego te zmadhuar ne harte

AQSCERT u themelua në vitin 2009 si organizëm për shërbimet në fushën e certifikimeve mbi cilësinë, sigurinë dhe mjedisin, duke u bërë për nga numri dhe prestigji, Lider i Sektorit.Angazhimi ynë është që të jemi gjithmonë përkrah jush për të përshtatur sistemin tuaj të biznesit apo produktit final mInformacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Sponsored
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: CERTIFIKIMI INSPEKTIM SIGURI STANDART TRAJNIM
Postuar nga: ngolloshi
ikub #:
1511180136

HARTA

Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9