Raiffeisen
map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
BARBERS - PRO   
Kozmetike

908
LEXIME
0
KOMENTE
1
OFERTA

Rr. Petro Nini Luarasi, Godina 18(Pranë Shkollës së Baletit)
Tiranë
- Trego te zmadhuar ne harte

Stylista Professional Produkte profesionale per parukiere dhe stiliste. Zgjedhja e pare per ju, jemi ne. Ju mirepresim!


Vend-takimi ideal per profesionistet ne fushen e kujdesit ndaj flokeve dhe Kozmetikes me produktet dhe pajisjet origjinale dhe ekskluzive.

 
Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Ofertat/Produktet e BARBERS - PRO
Produkte profesionale per Berbere dhe Stiliste
contactKontakto
Barbers-Pro & Stylista-Professional eshte ne kerkim te distributoreve te rinj ne Shqiperi dhe Kosove
1
Sponsored
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: KREMERA MAKINA QETHESE MASHA PIASTER FLOKESH THARESE
Postuar nga: nertila rystemi
ikub #:
1511270171