map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
Rrjeti Akademik Shqiptar   
Sherbime IT

29
LEXIME
0
KOMENTE
1
OFERTA

Rruga Muhamed Gjollesha 71, kati i 4, Tiranë, Shqipëri, 1001
Tiranë


Projekti për “Krijimin e Qendrës Ndëruniversitare të Shërbimimeve dhe Rrjetit telematik universitar” synon përmirësimin dhe forcimin e sistemit universitar, të mësimdhënies në një nivel më të lartë, të menaxhimit universitar dhe në nxitjen e hulumtimit shkencor.


Permbajtja e plote Shfaq

Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Ofertat/Produktet e Rrjeti Akademik Shqiptar
Ofrohet vend pune DWH Expert
contactKontakto
Qendra Nderuniversitare e Sherbimeve dhe Rrjeti Telematik, software dhe hardware provider i Universi
1
Sponsored
Na ndiqni


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: lmulla
ikub #:
1701050132

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet