Bora Travel & Tours    
Rr. "Myslym Shyri", 30 m siper Vodafone
Agjensi Turistike dhe Udhetimi

Bora Travel & Tours eshte nje agjensi udhetimi dhe turistike, qe ndodhet ne qender te qytetit te Tiranes. Ne mund tju plotesojme te gjitha nevojat dhe kerkesat tuaja per te udhetuar si pushime verore dhe dimrore ne mbare boten, pushime ekonomike & luksoze, destinacione ekzotike, pushime adventureske brenda dhe jashte vendit, rezervime hotelesh ne mbare boten, pushime per muaj mjalti, bileta udhetimi avioni, trageti apo autobusi, dhe shume sherbime te tjera qe lidhen me udhetimet. 

Agjentet tane
Stafi jone eshte i perkushtuar ndaj udhetimeve. Ne vazhdimisht vizitojme vende te ndryshme, duke sjelle prane klienteve keshillat dhe rekomandimet me te mira, ne menyre qe ata te ndihen te sigurt dhe te lumtur gjate udhetimeve te tyre. Na jepni mundesine qe tjua demostrojme, duke na kontaktuar sot.Kategori Biznesi


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved