ikubINFO
map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
Spitali Amerikan   
Klinika Mjekesore

38.475
LEXIME
0
KOMENTE
43
OFERTA

Rr. "Lord Bajron", pranë SUT, Laprakë
/ Rr. e "Dibrës"
Tiranë
- Trego te zmadhuar ne harte

Struktura më e madhe spitalore private në vend. I pranishëm në Tiranë, Fier, Durrës e Prishtinë. Me 26 departamente, 180 shtretër, 14 salla operacioni, 900 punonjës dhe i shtrirë në 20 000m2, Spitali është i vetmi spital privat me 24 orë shërbim Urgjence dhe qendra të specializuara për shëndetin.


Lista e degeve:
Spitali Amerikan 3
Spitali Amerikan - Prishtine
Spitali Amerikan - Fier
Spitali Amerikan - DurresInformacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Ofertat/Produktet e Spitali Amerikan
Probleme me fertilitetin? Tashmë mund t'i zgjidhni ato në të vetmen qendër në Shqipëri me suksese rekordi vit pas vit...
contactKontakto
Shpesh herë, pacientët paraqiten me një grumbull analizash të vjetra në përpjekjen e tyre për të shp
Paketat e fundit të Fizioterapisë tek Spitali Amerikan
contactKontakto
Fizioterapia është një degë e mjekësisë e cila vlerëson, parandalon dhe rehabiliton problemet e apar
Fizioterapia dhe sëmundjet që trajtohen prej saj
contactKontakto
Fizioterapia është një degë e mjekësisë e cila vlerëson, parandalon dhe rehabiliton problemet e apar
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Sponsored
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: OPERACION SEMUNDJA SPITALI URGJENCA
Postuar nga: admin
ikub #:
804270726