Raiffeisen
map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
FMT GROUP   
Studio Projektimi

37.818
LEXIME
1
KOMENTE
1
OFERTA

Autostrada Tiranë-Durrës, km.2, Mëzez-Kashar (ngjitur me BMW)
Tiranë
+355 4 2407475
+355 6920 64458
+355 4 2407476
- Trego te zmadhuar ne harte

Detyrimi dhe kënaqësia jonë është t'ju ofrojmë sipas kërkesave tuaja pajisjet e teknologjisë më të lartë bashkëkohore të prodhimit dhe stabilizimit të energjisë elektrike.


Detyrimi dhe kënaqësia jonë është t'ju ofrojmë sipas kërkesave tuaja pajisjet e teknologjisë më të lartë bashkëkohore të prodhimit dhe stabilizimit të energjisë elektrike. Ne zotërojmë kapacitetin dhe eksperiencën e duhur për t'ju mbështetur në këto produkte:

Moto-Gjenerator
Stabilizatore Tensioni
Ups Inverter
Transformator Tensioni
Zgjedhje per projekte te vecanta
Led Diod
Solar Energy
Materiale Elektrike dhe Elektronike

 
Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Ofertat/Produktet e FMT GROUP
Sponsored
Ikub.al
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: ELEKTRIKE GJENERATOR STABILIZATOR UPS
Postuar nga: ebazi
ikub #:
805234063