ikubINFO
map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA   
Kompani Sigurimi

38,636
LEXIME
0
KOMENTE
1
OFERTA

Blvd. "Zogu i I" , Nr. 1
Tiranë
35542233308
35542250220
- Trego te zmadhuar ne harte

Është kompania më e madhe e sigurimeve në vend, lider i tregut shqiptar. Me shtrirje të gjerë edhe në Kosovë dhe Maqedoni dhe pejsë e një prej grupeve më të fuqishme austriake UNIQA Insurance Group, SIGAL UNIQA ofron mbi 40 produkte sigurimi për jetën, shëndetin, pasurinë dhe automjetin. SIGAL UNIQ

Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Ofertat/Produktet e SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA
Pensioni privat, nevojat dhe përfitimet
contactKontakto
Vitet e fundit ka ndryshuar shumë situata sa i përket ndryshimeve të popullsisë, për shkak të ndrysh
1
Sponsored
Ikub.al
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: MAKINE SHENDET SIGURACION SIGURIM UDHETIM
Postuar nga: Mirnela
ikub #:
805237666