Raiffeisen
map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
Raiffeisen Bank Sha   
Banka

45.646
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA

Rruga e Kavajës, Pallati 71, Shkalla 1, Ap. 4
Tiranë
- Trego te zmadhuar ne harte

Një nga bankat më te mëdha në vend me një total asetesh prej afro 2 miliardë Euro. Ofron një gamë produktesh, procesesh, sistemesh dhe infrastrukturë degësh që krahasohen me standardet Evropiane të shekullit 21. Disponon 79 dege, 174 bankomate dhe mbi 1300 terminale shitjesh-POS në të gjithë vendin.


Lista e degeve:
Raiffeisen Bank - Dega Librazhd
Raiffeisen Bank - Dega Gramsh
Raiffeisen Bank - Dega Korce
Raiffeisen Bank - Agjencia Hygeia
Raiffeisen Bank - Agjencia Korce
Raiffeisen Bank - Dega Permet
Raiffeisen Bank - Dega Ballsh
Raiffeisen Bank - Dega Pogradec
Raiffeisen Bank - Dega Vollga Durres
Raiffeisen Bank - Agjenci Liqeni
Raiffeisen Bank - Agjencia Delvine
Raiffeisen Bank - Dega Sarande
Raiffeisen Bank - Dega Tepelene
Raiffeisen Bank - Dega Gjirokaster
Raiffeisen Bank - Dega Erseke
Raiffeisen Bank - Dega Bilisht
Raiffeisen Bank - Agjencia Maliq
Raiffeisen Bank - Agjencia Perrenjas
Raiffeisen Bank - Dega Nr.2 Elbasan
Raiffeisen Bank - Agjencia Cerrik
Raiffeisen Bank - Agjencia Peqin
Raiffeisen Bank - Dega Nr.1 Elbasan
Raiffeisen Bank - Agjencia Bulqize
Raiffeisen Bank - Agjencia Peshkopi
Raiffeisen Bank - Dega Burrel
Raiffeisen Bank - Agjencia Has
Raiffeisen Bank - Agjencia Tropoje
Raiffeisen Bank - Dega Kukes
Raiffeisen Bank - Agjencia Mamurras
Raiffeisen Bank - Dega Lac
Raiffeisen Bank - Dega Lezhe
Raiffeisen Bank - Dega Rreshen
Raiffeisen Bank - Dega Puke
Raiffeisen Bank - Agjencia Koplik
Raiffeisen Bank - Dega Shkoder
Raiffeisen Bank - Dega Vlore 2
Raiffeisen Bank - Agjencia Himare
Raiffeisen Bank - Dega Vlore 1
Raiffeisen Bank - Agjencia Patos
Raiffeisen Bank - Dega Nr.2 Fier
Raiffeisen Bank - Agjencia Roskovec
Raiffeisen Bank - Dega Fier
Raiffeisen Bank - Agjencia Ura Vajgurore
Raiffeisen Bank - Dega Kucove
Raiffeisen Bank - Dega Corovode
Raiffeisen Bank - Dega Berat
Raiffeisen Bank - Agjencia Divjake
Raiffeisen Bank - Dega Lushnje
Raiffeisen Bank - Dega Kavaje
Raiffeisen Bank - Agjencia "Plazh"
Raiffeisen Bank - Agjencia Shijak
Raiffeisen Bank - Dega Stacioni i Trenit Durres
Raiffeisen Bank - Agjencia "Shkozet"
Raiffeisen Bank - Dega Durres
Raiffeisen Bank - Dega Kamez
Raiffeisen Bank - Dega Fushe Kruje
Raiffeisen Bank - Dega Kruje
Raiffeisen Bank - Agjencia "Brryli"
Raiffeisen Bank - Agjencia "Ali Demi"
Raiffeisen Bank - Dega Rruga "Bardhyl"
Raiffeisen Bank - Dega Rruga "Ferit Xhajko"
Raiffeisen Bank - Dega "Kombinat"
Raiffeisen Bank - Dega Shkolla Teknologjike
Raiffeisen Bank - Agjencia Vore
Raiffeisen Bank - Agjencia "Henry"
Raiffeisen Bank - Agjencia "Dogana"
Raiffeisen Bank - Dega Laprake
Raiffeisen Bank - Agjencia "Sauk"
Raiffeisen Bank - Agjencia "Rruga e Durresit"
Raiffeisen Bank - Agjencia "Vila Goldi"
Raiffeisen Bank - Agjencia "Blvd. Zogu i I"
Raiffeisen Bank - Agjencia Stadiumi Dinamo
Raiffeisen Bank - Agjencia "21 Dhjetori"
Raiffeisen Bank - Dega Zogu i Zi
Raiffeisen Bank - Agjencia "Blloku i Ambasadave"
Raiffeisen Bank - Dega Kinostudio
Raiffeisen Bank - Dega ETC
Raiffeisen Bank - Dega Abdyl Frasheri

Misioni

Ne rrisim standartet bankare dhe bëjmë ndryshimin në jetën e konsumatorit duke ofruar produkte konkuruese dhe shërbime me cilësinë më të mirë. Ne kërkojmë marrëdhënie afatgjata me klientët. Si anëtare e Raiffeisen Bank International, ne bashkëpunojmë ngushtë me RBI-në dhe me antarët e tjerë të grupit. Ne arrijmë një kthim mbi kapitalin të qendrueshëm dhe mbi mesataren. Ne i japim mundësi punonjësve tanë të jenë sipërmarrës, të tregojnë iniciativë dhe nxisim zhvillimin e tyre.

 

Çmime dhe mirënjohje

 

Informacion rreth RBI

Raiffeisen Bank International AG (RBI) është pjesë e Grupit Bankar Raiffeisen në Austri (RBG), grupi më i madh dhe më i fuqishëm bankar në vend për sa i përket bilancit total. RBG përfaqëson rreth një të katërtën e tregut bankar austriak. Me 434 banka Raiffeisen autonome, lokale, i RBG ka rrjetin më të dendur te bankave në vend me rreth 1,500 njësi shitjeje. RBG në Austri punëson rreth 29,000 njerëz.
 
Raiffeisen Bank International AG (RBI) i përket si Austrisë, ku është një korporatë dhe bankë investimi lider, ashtu edhe Evropes Qendrore dhe Lindore si tregu i saj. 14 tregjet e rajonit janë mbuluar nga bankat e filialit, përvec këesaj grupi ofron shërbime të specializuara financiare si në fushën e leasing-ut, menaxhimit të aseteve, bashkimet dhe blerjet.
 
Në mars 2017, u zhvillua bashkimi i RZB dhe RBI. Instituti i kombinuar vepron nën emrin Raiffeisen Bank International AG, si më parë rastin për RBI, dhe aksionet RBI do të vazhdojë të jenë të listuara në bursën e Vjenës. RBI mori përsipër të gjitha të drejtat, obligimet dhe detyrat e kompanisë së transferuar, RZB.
 Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Sponsored
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: BANKE DEPOZITA INTERNET BANKING KREDI
Postuar nga: ermal
ikub #:
805240078


Digitalb


UnionBank