map icon

map icon Kerkimi i Avancuar
AUTOSHKOLLA CLASS   
Autoshkolla

11.718
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA

Rr. "Vaso Pasha"
Tiranë
- Trego te zmadhuar ne harte

Autoshkolla ”CLASS” ofron përgatitjen teorike dhe praktike për të gjitha kategoritë e lejeve të drejtimit: “A”, “B” , “C”, “CE”, “D”dhe “DE”. Përgatitjen e kandidateve për Patentat profesionale CAP. Ambjenti i autoshkolles, ndodhet në qendër (tek blloku) është komod dhe me paisje bashkëkohore.

Informacion per mbi 45.000 biznese ne Shqiperi.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Sponsored
Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per: AUTOSHKOLLE CAP LEJE DREJTIMI PATENTE PERGATITJE PRAKTIKE
Postuar nga: Mirnela
ikub #:
805246071

HARTA

Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9