0 0
 
SHPRESA THOMAI
Klinika Private

977
LEXIME
0
KOMENTE
0
OFERTA
Tiranë

.


Kliko per te pare kontaktet
Biznese Te Sponsorizuar
Oferta/Produkte te zgjedhura
Zyra & Magazine Xhafzotaj – Durres
Ne nje truall prej 6,935 m2 jane te ndertuara dy ndertesa me nje siperfaqe totale prej 4,036 m2.
Durres, shitet Apartament 105 m2
Me siperfaqe 105m2.
Tirane, shitet Are 500 m2
.
Tirane, shitet Are 500 m2
.
Njesi Biznesi Apollonia - Durres
Pronat jane te vendosura ne katin perdhe te nje pallati 9 katesh
Shitet Hotel “GRAND”, Kruje
Prona eshte nje ndertese 4-kateshe multi – funksionale me emrin “GRAND HOTEL” me vendodhje ne qend
Pashket ne Dubrovnik 78 Eur HOTEL ME 4*
DITA 1: Tirane - Budva - Hercegovina - Dubrovnik. DITA 2: DUBROVNIK. DITA 3:Dubrovnik - Cavtat - Ko
Super oferta pranverore per rigjeneri...
Paguani 3 dhe perfitoni 5 seanca te plota trajtimi!
Te tjera


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: admin
ikub #:
805246407


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
Alviero


Reklame
Euromedica_120x300