map icon

map icon Kerkimi i Avancuar

Tema (Studio .)
Nuk ka nen-kategori

Kodi NACE


Detyrimi dhe kënaqësia jonë është t'ju ofrojmë sipas kërkesave tuaja pajisjet e teknologjisë më të lartë bashkëkohore të prodhimit dhe stabilizimit të energjisë elektrike.
Autostrada Tiranë-Durrës, km.2, Mëzez-Kashar (ngjitur me BMW)
+355 4 2407475
info@fmtgroup.al
www.fmtgroup.al

Tirana New Supervisor është një kompani e cila është e specializuar në konsulencë ndërtimore, supervizim dhe kolaudim të objekteve në ndërtim, projektim objektesh civile, industriale e të...
Blvd. “Gjergj Fishta”, mbrapa UET
+355 44225623
info@tns.al / info@aiashpk.al

SPACE ARCHITECTURE | STUDIO ARKITEKTURE NE TIRANE - Adresa: Rr. e Kavajes, Perballe ish Samsungut

DEA STUDIO - Adresa: Rr. e "Elbasanit", Pallati ABAU

Web Solutions Albania - Adresa: Ish Fusha e Aviacionit

Arkitekt Armand Vokshi - Adresa: Rr. "Mine Peza", Nr. 3

GENT ALBA shpk - Adresa: Rr. "Ali Begeja" Nr.14, Ap 3

SGAI Balcani - Adresa: Rr. "Sami Frashëri", Red Building, 1-st floor

PROMETEK - Adresa: Rr. "Myslym Shyri", Pall. 51, Shk. 1, Ap. 19

SHYTANI - Adresa: Blvd. "Zogu I", Qendra Tregtare Tirana

ATELIER 4 - Adresa: Rr. "Sami Frasheri", Pallati TID-Ballkan, Shk. 1/2

Gjeokonsult & Co - Adresa: Autostrada Tr-Dr, Km 0, Pallati Mehillaj

IRGEN SGT GROUP - Adresa: Rr.e "Kavajës", godina e njësisë Nr.7, K.2

ILLYRIAN CONSULTING - Adresa: Rr. "Andon Zako Cajupi" Nd. 14, H. 14, Ap. 2


Imagine Interior Design - Adresa: Rr. "Abdyl Frasheri"

Klodioda sh.p.k - Adresa: Rr."Barrikadave"

GBA Konstruksion - Adresa: Rr,"Teodor Keko", Unaze e Re

Atis Sh.p.k - Adresa: Rruga Siri Kodra, P. A1, H. 6, 1000, Tirane, Albania

Inorda sh.p.k - Adresa: Rruga Hamit Shijaku, 37/1 Tirane, Shqiperi

LEDYBIRD CREATIONS - Adresa: Rr. e "Kavajes"


Geo-Dhame - Adresa: Rr. "Brigada e VIII" P. 8/1

AKUAREL STUDIO - Adresa: Rr. "Myslym Shyri", prane Alpet-it

New Vision Engineering - Adresa: Rr.''Muhamet Deliu'', pallati i Eurovinit

EKO STUDIO PROJECT - Adresa: Blvd. "Gjergj Fishta", Nr 48

SHTETO SHPK - Adresa: Rr. "Urani Pano"Arkon Studio - Adresa: Rr."Frosina Plaku", Pl.21. Ap.5, Shk.A

Geospatial.al - Adresa: Rruga e Kavajes

HERVE LOISELET - Adresa: Rr. "Ibrahim Rugova"

Dandelion sh.p.k - Adresa: Rr. Naim Frasheri, tek Shtepia e Miqve

Spectrum Engineering - Adresa: Blvd. "Deshmoret e Kombit", Kullat Binjake

AF INFRA TRANS PROJEKT - Adresa: Rr."Qemal Stafa"


Gjeo-Vjosa sh.p.k - Adresa: Rr."Fjosina Plaku", Pallati 5\1, shkalla nr.3

PRO-TIK Innovation Center - Adresa: Tirane

Milingonat , Creative Agency - Adresa: Rr."Asim Vokshi",Pallati "Usluga", kati 3


1 2Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9