map icon

map icon Kerkimi i Avancuar

Tema (Firma N.)
Nuk ka nen-kategori

Kodi NACE


Gjeni veten në bukurinë dhe joshjen e Gjirit të Lalzit, duke zgjedhur shtëpinë ideale në bregdet. Vala Mar Residences ofron jo vetëm një residence, por një përvojë të paharruar jetese. Ja disa nga arsyet pse ju duhet të jeni pjesë e këtij komuniteti elegant.
Gjiri i Lalzit, Durrës
355662020073
sales@manetci.al
www.valamarresidences.al

Nje projekt tjeter ambicioz eshte edhe nje kompleks vilash ne zonen e Petreles. "Rolling Hills Luxury Residences" do të jetë një komunitet i rrethuar luksoz, me i miri dhe i pari i këtij lloji në Shqipëri i realizuar me shoqëri projektimesh prestigjoze e profesioniste.
Lunder, Tirane
+355666054036
sales@manetci.al

Kompania ManeTCI është kompania lider në ndërtim, investim dhe në projekte zhvilluese në Evropën Lindore dhe në rajonin ballkanik, e themeluar në Shqipëri dhe e specializuar në fushën e ndërtimeve civile dhe industriale si qendra tregtare, godina rezidenciale, qendra sociale dhe kulturore.
Autostrada Tiranë - Durrës, Km 6
355668014999
sales@manetci.al
www.manetci.al

Mane TCI kompania lider ne investimin e qendrave te biznesit, objekteve industrial, etj
Autostrada Tiranë - Durrës, km.6, tek QTU
+355 6680 14999
sales@manetci.al
www.manetci.al

Rrit Vlerën e Investimit Tuaj! "Sunrise Residence" Një residencë Vilash dhe Apartamentesh në mes të GJELBËRIMIT dhe QETËSISË! JETO TIRANËN NDRYSHE! Adresa: 100 m nga TEG
Farkë, Sunrise Residence, Rruga e Vilave,Godina nr.11, kati1, pranë TEG
355682061108
info@thebestco.al
www.thebestco.al; www.sunriseresidence.al

Eksperienca jonë shumëvjeçare në fushën e ndërtimit, të veprave publike, apartamenteve të banimit, Vilave luksoze në Dhërmi, na bën "LIDER" në zgjedhjen tuaj.
Tek Selvia, Rr. "Siri Kodra", nr. 13
+35542236727
construction_zbogo@yahoo.com

AGIKONS sh.p.k - Adresa: Kompleksi rezidencial “ KODRA E DIELLIT”

TEUTA KONSTRUKSION - Adresa: Rruga e Elbasanit, pallati "Teuta" Kati 1 (mbrapa gjimnazit "Gjuhet e Huaja")

FAFA shpk - Adresa: Rr. e "Durrësit"

Kontakt shpk - Adresa: Frosina Plaku 40 AL-1023 Tirana

GENER 2 SH.P.K - Adresa: ABA Business Center, Rr. "Papa Gjon Pali II"

ALBSTAR - Adresa: Blvd."Dëshmorët e Kombit", Kullat Binjake

2 A-L sh.p.k - Adresa: Unaza e Re, Ish godina Astir

UNIONI sh.p.k - Adresa: Rr. "Robert Shvarc", Nd.3

EDIL AL - Adresa: Rr."Perlat Rexhepi", H. 14, AP. 7

ARI GROUP shpk - Adresa: Liqeni i Thate

LUGANO Group - Adresa: Rr. "Tiranë-Dajt", Pall. Lugano

VIGAND Shpk - Adresa: Rr. "Papa Gjon Pali II", ABA Busines Center

Lim-Em sh.p.k - Adresa: Rr. “Pjeter Budi”, Pallati Fasked, zyra 2/1

Orion shpk - Adresa: Rruga e Kosovareve, pallati Orion

BRUCI SH.P.K - Adresa: Rr."Tefta Tashko Koço"

ALB SHPRESA SHPK - Adresa: Rruga "Maliq Muca", Ndertesa 6 ,Hyrja 4 ,Ap 14

CLASS - Construction - Adresa: Blvd. "Zogu i I", Kompleksi i Pall.Agimi, kati 7. Nr.25

Sh.a Ndertim Montimi - Adresa: Tirane

VISTA GROUP SH.P.K - Adresa: Kompleksi "Acacia Hills", vila nr. 7

Kika Construction - Adresa: Rr. "Komuna e Parisit"

TIRANA BUSINESS PARK - Adresa: Fushe Preze

ANA, REZIDENCE BANIMI - Adresa: Rr. Pjeter Budi, Qyteti Student

Geci shpk - Adresa: Sheshi Skenderbej

TRISS NDERTIMI - Adresa: Rruga "Sami Frasheri", Nr. 30

Alb Adriatik - Adresa: Rr. e "Durrësit",

JON SH.P.K - Adresa: Rruga "Dervish Hima" Pallati mbas rezidemces Franceze, Kati 3

ANDI KONSTRUKSION SHPK - Adresa: Rruga Aleksander Mojsiu, Pll. 117, Kinostudio


BEIS Sh.p.k. - Adresa: Rr. e “Barrikadave”, 144

MATRIX KONSTRUKSION - Adresa: Rr. "Myslym Shyri", Nr. 5/1

GRUP EGNATIA KOMPANI - Adresa: Ish uzina e autotraktoreve, Shkoze

AURORA KONSTRUKSION - Adresa: Blvd. " Zogu i I " P. pranë Fakultetit të Shkencave

Shijaku Shpk - Adresa: Rruga nacionale Tirane – Shkoder, Fushe-Kruje

VALONA KONSTRUKSION - Adresa: Lagjia "Pavaresia", Rr."Hasan Kushta", Kompleksi Green Towers

Euro Construction Company - Adresa: Rr."Dritan Hoxha", Godina nr.7, shk.2, Ap.13


Eni Shpk - Adresa: Rr. "Budi"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame
GoTech


Reklame
inTV


Reklame
Abissnet