map icon

map icon Kerkimi i Avancuar


Kodi NACE


Eleganca dhe klasi i markës së mirënjohur italiane për printet me hartë, vjen në Shqipëri nëpërmjet distributorit ekskluziv, E&M Fashion Group. Alviero Martini 1a Classe - Your first choice!
Rr. "Abdyl Frashëri", P.7/1 (50m nga Libri Universitar)
+355 4 2248557
em.fashiongroup@gmail.com

Distributori i vetëm në Shqipëri me një pafundësi zgjedhjesh. Gjithçka që ju duhet për baletin: veshje, këpucë e aksesorë baleti dhe aerobie.
Rr. "Bako Dervishaj", Nd.8, H. 9, pranë Shkollës së Baletit
+355 4 2363046
gjovreku@hotmail.com

Pastrim Kimik & Lavanderi.
Rruga e Elbasanit, Sauk.
355682059822
lavanderibora@yahoo.com
www.boralaundry.com

Premium watches & jewellery - Adresa: Rr."Abdyl Frashëri", P. 7/1 (pranë Librit Universitar) - Coin - Citypark - Ring Center (rrethrrotullimi i Zogut te Zi) - Galeria ETC - Aeroporti "Nene Tereza"

Rivaldi WATCHES - Adresa: ETC/Tirana e Re, tek Procredit Bank

AMI EVENT - Adresa: Blvd. "Bajram Curri", Pallatet Agimi, H. 7, K. 1

PENELOPE - Adresa: ''Rr. "Deshmoret e 4 Shkurtit"

ARTISTIC JEWELLERY PIRRO, LABORATORY - Adresa: Rr."Gjin Bue Shpata", P.5/1, pranë St.Dinamo

LEATHER UP - Adresa: Blvd."Bajram Curri", Galeria ETC


REZARTA SKIFTERI - Adresa: Rr."Elbasanit"

GERALDINA SPOSA - Adresa: Rr. "Ibrahim Rugova", Pallatet Shallvare

Lavanderi "ARTI" - Adresa: Rr."Sitki Çiço"

Oliver Weber - Adresa: Citypark, Autostrada Tiranë-Durrës, Km.8

LTB - Little Big Jeans - Adresa: TEG, Citypark, QTU

JAGUAR & MOSCHINO - Adresa: TEG, Kati I

Malbertex - Adresa: Rr. “Siri Kodra”, Blloku i Magazinave

Pastrim Kimik EDI EXTRA - Adresa: Rr."Tish Dahia", Nr.32, afer Qendres Kristal

BUFFALO - Adresa: Blvd.“Bajram Curri”, tek ETC-ja, kati 3


Orsay - Adresa: Tirana East Gate, Lunder

Fashion Group - Adresa: Autostrada Tr - Dr, km 6, QTU

WONDERLAND - Adresa: Rr. e "Elbasanit"

Oviesse - Adresa: ABA Business Center

GOLDEN POINT - Adresa: TEG/QTU

PUMA - Adresa: Rr. " Xhorxh W Bush ", 2 kullat e kuqe perballe parlametit, pallati I, kati III

ENADA AT' NIKOLLA - Adresa: Rr. "Themistokli Gërmenji"

MATILDA KONFEKSION - Adresa: Blvd. "Bajram Curri", përballë A.T.SH-së

DOCA - Adresa: Rr. "Myslym Shyri", Nr. 46/1

Unique Fashion Style - Adresa: Rr. "Bardhyl"

GEOX - Adresa: TEG

MODA DI SPOSA - Adresa: Rr."Myslym Shyri"

ORIGINAL MARINES - Adresa: Rr. "Myslym Shyri"

Cliche - Adresa: Rr."Abdyl Frashëri", pranë Librit Universitar

Lux Moda Market - Adresa: Rr. " Dibres ", mbrapa Shkolles se Medresese

SUELA SPOSA - Adresa: Rr. e "Kavajës", Pallati 14-katesh

STILIST AJET AVDULLAJ - Adresa: L.1, Rr."Taulantia", Pranë Universitetit

TOP SPORT - Adresa: Rr. “Sami Frashëri”

IDE PER QENDISJE - Adresa: Rr."Myslym Shyri" , hyrja e tregut Çam


UNIFORMA PUNE - Adresa: Rr. e "Kavajës", tek kryqëzimi i 21 Dhjetorit

DIMENSION - Dyqan 1 - Adresa: Rr. e "Kavajes"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9