map icon

map icon Kerkimi i Avancuar


Kodi NACE


Gjeni veten në bukurinë dhe joshjen e Gjirit të Lalzit, duke zgjedhur shtëpinë ideale në bregdet. Vala Mar Residences ofron jo vetëm një residence, por një përvojë të paharruar jetese. Ja disa nga arsyet pse ju duhet të jeni pjesë e këtij komuniteti elegant.
Gjiri i Lalzit, Durrës
355662020073
sales@manetci.al
www.valamarresidences.al

PPD Lifts Ashensor operon ne treg prej vitesh duke i ofruar klienteve te saj sherbime,instalim dhe mirmbajtje. Vizioni yne eshte nje kompani me kliente,partnere dhe punonjes te kenaqur.
Kashar, Rr."Aleksandri i Madh", Pall.Everest, Nr.1, K.1
+355 6730 00800
info@ppdlifts.al
www.ppdlifts.al

Nje projekt tjeter ambicioz eshte edhe nje kompleks vilash ne zonen e Petreles. "Rolling Hills Luxury Residences" do të jetë një komunitet i rrethuar luksoz, me i miri dhe i pari i këtij lloji në Shqipëri i realizuar me shoqëri projektimesh prestigjoze e profesioniste.
Lunder, Tirane
+355666054036
sales@manetci.al

Kompania ManeTCI është kompania lider në ndërtim, investim dhe në projekte zhvilluese në Evropën Lindore dhe në rajonin ballkanik, e themeluar në Shqipëri dhe e specializuar në fushën e ndërtimeve civile dhe industriale si qendra tregtare, godina rezidenciale, qendra sociale dhe kulturore.
Autostrada Tiranë - Durrës, Km 6
355668014999
sales@manetci.al
www.manetci.al

Kompania “Kurum International sh.a.” prezente në Shqipëri që nga viti 1999, është kompania lider për prodhimin dhe tregtimin e hekurit për ndërtim. Në fabrikat e saj në Elbasan,kompania Kurum prodhon gjithashtu gëlqere të hidratuar, oksigjen dhe azot.
Tirane: Rr."Ibrahim Rugova", P.Green park,K.6, Ap.39
Tirane:+355 4 2290501
infoalbania@kurum.com.tr
www.kurum.al

Rrit Vlerën e Investimit Tuaj! "Sunrise Residence" Një residencë Vilash dhe Apartamentesh në mes të GJELBËRIMIT dhe QETËSISË! JETO TIRANËN NDRYSHE! Adresa: 100 m nga TEG
Farkë, Sunrise Residence, Rruga e Vilave,Godina nr.11, kati1, pranë TEG
355682061108
info@thebestco.al
www.thebestco.al; www.sunriseresidence.al

Eksperienca jonë shumëvjeçare në fushën e ndërtimit, të veprave publike, apartamenteve të banimit, Vilave luksoze në Dhërmi, na bën "LIDER" në zgjedhjen tuaj.
Tek Selvia, Rr. "Siri Kodra", nr. 13
+35542236727
construction_zbogo@yahoo.com

Mane TCI kompania lider ne investimin e qendrave te biznesit, objekteve industrial, etj
Autostrada Tiranë - Durrës, km.6, tek QTU
+355 6680 14999
sales@manetci.al
www.manetci.al

Studio arti, dekor, gips
Bulevardi ''Bajram Curri'', dyqani 11
+355 682034460/692034460

AGIKONS sh.p.k - Adresa: Kompleksi rezidencial “ KODRA E DIELLIT”

ALBAPEN shpk - Adresa: Rr."Siri Kodra",ish Blloku i Magazinave Tregtare

TEUTA KONSTRUKSION - Adresa: Rruga e Elbasanit, pallati "Teuta" Kati 1 (mbrapa gjimnazit "Gjuhet e Huaja")

ODESA SHPK - Adresa: Blvd. "Blu", Autostrada Tirane-Shkoder, Km.3.5

Kontakt shpk - Adresa: Frosina Plaku 40 AL-1023 Tirana

PARKET ARENCI - Adresa: Rr. Bardhyl, nr 36 parballe Kafe Bocca

FAFA shpk - Adresa: Rr. e "Durrësit"

GENER 2 SH.P.K - Adresa: ABA Business Center, Rr. "Papa Gjon Pali II"

DEKOR BALA - Adresa: Rruga "Sotir Pujo", Lgj. 1, Nr. 10

ARKITEKTI-IM - Adresa: Rr. "Fortuzi"

ALBSTAR - Adresa: Blvd."Dëshmorët e Kombit", Kullat Binjake

EDIL AL - Adresa: Rr."Perlat Rexhepi", H. 14, AP. 7

2 A-L sh.p.k - Adresa: Unaza e Re, Ish godina Astir

WICONA - Adresa: Blvd."Dëshmorët e Kombit", Kullat Binjake

UNIONI sh.p.k - Adresa: Rr. "Robert Shvarc", Nd.3

ARI GROUP shpk - Adresa: Liqeni i Thate

PAPPAS ASHENSOR - Adresa: Rr. "Muhamet Gjollesha", NR.58

PESPA ALUMIN SH.P.K - Adresa: L.14 Shkozet

LUGANO Group - Adresa: Rr. "Tiranë-Dajt", Pall. Lugano

Vega sh.p.k - Adresa: Rr. e "Durrësit"

VIGAND Shpk - Adresa: Rr. "Papa Gjon Pali II", ABA Busines Center


Bilali shpk - Adresa: Rr. "Qemal Stafa", P. 47, Shk. 1

Lim-Em sh.p.k - Adresa: Rr. “Pjeter Budi”, Pallati Fasked, zyra 2/1

Orion shpk - Adresa: Rruga e Kosovareve, pallati Orion


BRUCI SH.P.K - Adresa: Rr."Tefta Tashko Koço"

SHKODRA BETON - Adresa: Bulevardi "Dëshmorët e Kombit", Twin Towers

VALONA KONSTRUKSION - Adresa: Lagjia "Pavaresia", Rr."Hasan Kushta", Kompleksi Green Towers

GIPS KARTON SH.P.K - Adresa: Rr. "Pjetër Bogdani"

Emante shpk - Adresa: Autostrada Tr-Dr, km 9

ALB SHPRESA SHPK - Adresa: Rruga "Maliq Muca", Ndertesa 6 ,Hyrja 4 ,Ap 14

KLAMIZO sh.p.k - Adresa: Rr. "Emin Duraku", Nr. 14/1

Arkitekte Sabina Dauti - Adresa: Rr. "Qemal Stafa", P.397, Shk. 3, Ap. 11

Sh.a Ndertim Montimi - Adresa: Tirane

Kika Construction - Adresa: Rr. "Komuna e Parisit"

ALDUR 04 - Adresa: Autostrada Tr-Dr,km 14

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9