map icon

map icon Kerkimi i Avancuar


Kodi NACE


Makina me qira
Rr. "Abdi Toptani", Torre Drin Tower, Kati i dyte
355697089510
info@primerental.al
www.primerental.al

Samina Auto 4x4 është servis i specializuar në riparimin dhe mirëmbajtjen e makinave Land Rover të të gjitha tipeve me një eksperiencë mbi 10 vite. Ofrojmë: -Pjesë këmbimi origjinale -Riparime elektrike, xhenerike dhe motorike -Diagnostikim me kompjuter -Asistencë teknike në çdo kohë
Autostrada Tr-Dr Km 8 perballe City Park
+355682084999
saminaauto@gmail.com
https://www.facebook.com/SaminaAuto4x4

Ne sherbejme ne sistemet e kondicionimit te automjeteve perfshire dhe minibuzat(SPRINTER)& sistemet e alarmeve te sigurise se larte&Instalime,riparime impianti per autovetura, automjete komerciale
Autostrada Tiranë-Durrës, Vorë
+355 4 7600001
elklima_roland@yahoo.it
www.elektroklima.al

SUPERIOR LUBRICANTS SH.A distributori i vetem ekskluziv i produkteve CASTROL ne te gjithe Shqiperine. I suportuar fuqishem teknikisht nga Kompania lider ne bote-CASTROL Group, zhvillon aktivitetin e saj në drejtim të tregëtimit të lubrifikanteve të avancuar të markës CASTROL, duke garantuar produkte
Autostrada Tr -Dr, Km 1, pranë servis Classic Volkswagen
+35542410112
info@superior-lubricants.al
www.superior-lubrificants.al

Autoshkolla ”CLASS” ofron përgatitjen teorike dhe praktike për të gjitha kategoritë e lejeve të drejtimit: “A”, “B” , “C”, “CE”, “D”dhe “DE”. Përgatitjen e kandidateve për Patentat profesionale CAP. Ambjenti i autoshkolles, ndodhet në qendër (tek blloku) është komod dhe me paisje bashkëkohore.

Ofron motocikleta, pjese kembimi origjinale dhe servis te garantuar. Ne ofrojme cilesi dhe cmim konkurues.
Blvd. “Bajram Curri”, Nr.33
+35542236014
info@mototirana.al
www.mototirana.al

AUTO STAR ALBANIA - Adresa: Autostrada Tiranë-Durrës Km 7

JAPAN AUTO GONI - Adresa: Rruga "Asim Vokshi", përballë "Harry Fultz"

RED SHPK - Adresa: Rr."Dritan Hoxha", 108/6

KADIU GROUP - Adresa: Autostrada Tr-Dr, Km 3

PORSCHE ALBANIA SH.P.K - Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës km.3, 1051

HYUNDAI AUTO ALBANIA - Adresa: Autostrada Tr– Dr, km 1

AVEL Sh.p.k. - Adresa: Autostrada Tiranë-Durrës, km 5 Domje

MEKTRIN MOTORS - Adresa: Autostrada Durres-Tirane, KM 6.

Albanian Motor Company - Adresa: Autostrada Tr-Dr, km 8

ARTINEL 95 shpk - Adresa: Vorë

Man Truck & Bus Center Tirana - Adresa: Autostrada TR-DR, km 16

OPEL NOSHI - Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km 7

Auto Tapiceri 3E Xheka - Adresa: L.13 plazh Durres prane ures se Dajlanit

B & A - 02 Sh.a - Adresa: Rr."Shemsi Haka", ish Poligrafiku

Makina Me Qera - Adresa: Rr."Jakov Xoxa" Pallati i Sharres, Fier. Bulevardi "Ismail Qemali", pas bankes "Union" Vlore

HARRI LENA GROUP - Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës, km.2 Mëzez

SERVIS DURO - Adresa: Tek rrethi i doganes, per ne Unazen e Re

Kompania H.L Group - Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës, Km 2

TOYOTA SH.P.K - Adresa: Autostrada Tr-Dr, km 14

AUTOSHKOLLA KLAVI - Adresa: Rr,"Ibrahim Rugova", perballe Taiwanit

VARREZE MAKINASH - Adresa: Autostrada Tr-Dr, Km. 6

Auto Agustin - Adresa: Përballë CityPark

AUTO PASION Sh.a - Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës Km 1

AUTO KLARA - Adresa: Rr "Kavajes" (perballe ish Uzines Enver)

Alba Ford shpk - Adresa: Rr."Muhamet Gjollesha"

Kappa Oil sh.a - Adresa: Lagja 14, Rr. " Astir Nushi ", Durres

Kastrioti Motors - Adresa: Autostrada Tr-Dr Km 7, prane mbikalimit Rinas

A.S.G shpk (AVIS) - Adresa: Blvd. "Dëshmorët e Kombit"

Shërbim Karrotreci - Adresa: Unaza e Re , pranë “ ALPHA BANK”

LIQUI ALBA - Adresa: Rr. "Muhamet Gjollesha"

Autoservis Titi - FORD - Adresa: Marikaj Tirane

Albanian Limousine - Adresa: Rr. "Sulejman Delvina", Zayed Center

BUSHI AUTOSERVIS - Adresa: Rr. "Asim Vokshi", Pll. 45 H.2 (Perballe shkolles Harri Fultz)

Auto Bebi - Adresa: Rr. "Asdreni"

FIRMA YMERI - Adresa: Aeroporti "Nene Tereza", Rinas

AUTO TANA - Adresa: Rr. e "Kavajes"

Tirana Auto sh.p.k - Adresa: Autostrada Tr-Dr, Km 0, Rruga Dytesore

Land Rover Rent For Car - Adresa: Autostrada Tiranë-Durrës

TREG AUTO SHA - Dyqani - Adresa: Rr "Misto Mame", ne rrugen e ish kombinatit

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9