map icon

map icon Kerkimi i Avancuar


Kodi NACE


Ish reparti i prodhimit të vulave tashmë MARKE E REGJISTRUAR "VULA E VJETER" ofron: Vula Automatke, Datare, COLOP,TRODAT, Vula Dixhitale, Vula xhepi etj. Tek ne do të gjeni SIGURI , CILËSI, SHPEJTËSI.
Rr. e "Barrikadave", ish kinema 17 Nëntori, te "Sami Frashëri"
+355692084626
vulavjeter@yahoo.com

AQSCERT u themelua në vitin 2009 si organizëm për shërbimet në fushën e certifikimeve mbi cilësinë, sigurinë dhe mjedisin, duke u bërë për nga numri dhe prestigji, Lider i Sektorit.Angazhimi ynë është që të jemi gjithmonë përkrah jush për të përshtatur sistemin tuaj të biznesit apo produktit final m
Blv. "Gjergj Fishta", Hyrja 5, Ap.9
35542200301
info@aqscert.org
www.aqscert.org

Tradita e prodhimite vulave e ka fillimin e saj ne vitet ’50 kur te paret tane, specialist te asaj kohe krijuan repartin e prodhimit te vulave “17 Nentori”. Tashme me nje eksperience 50 vjecare e licensuar nga organet perkatse kjo tradite vazhdon me nje teknologji bashkohore, me perkushtim dhe ci
Rr. e "Barrikadave", pranë ish-Kinema “17 Nëntorit”
+355 4 2272037
etlevamazreku@yahoo.com
www.vula17nentori.com

Detyrimi dhe kënaqësia jonë është t'ju ofrojmë sipas kërkesave tuaja pajisjet e teknologjisë më të lartë bashkëkohore të prodhimit dhe stabilizimit të energjisë elektrike.
Autostrada Tiranë-Durrës, km.2, Mëzez-Kashar (ngjitur me BMW)
+355 4 2407475
info@fmtgroup.al
www.fmtgroup.al

Mobilje zyrash
Blvd. "Gjergj Fishta", Kulla 5, prane ish-ekspozites, Tirane
+355682079431
mob_prestigj@yahoo.com

Logo, kartvizita, menu, broshura, libra, postera, revista, fletepalosje.
Rr. "Maliq Muco", pranë Cirkut Kombetar
+355 42238689
info@petanidesign.com
www.petanidesign.com

ApiEda shpk është një ndër kompanitë me një eksperiencë disa vjeçare në fushën e realizimit dhe dhënies me qera të paisjeve që disponon. Fushat në të cilat ne operojmë: mirëmbajtje dhe riparim ashensorësh, shërbime zëri, shërbime ndriçimi, videoprojektorv, përkthim simultan dhe sisteme konference.
Rr. "Elbasanit", Km 5, Farke e Vogel
+355672080225
eda_api@yahoo.com
www.apieda.al

Organizon aktivitete kulturore dhe ofron: -Kurse të gjuhës italiane në të gjithë Vendin -Provime të çertifikatës Celi, Cils dhe Roma 3 -Një shërbim përkthimesh të dokumentave shkollorë, zyrtarë dhe për reklamë -Një Bibliotekë dhe Videotekë të pasur kundrejt huasë. -Kurse për fëmijë në Tiranë.
Sheshi "Skenderbej", Pallati i Kulturës, Kati 2
+35542379580
iictirana@esteri.it
www.iictirana.esteri.it

Kompania ofron shërbime konsulence në fushat: financë, kontabilitet, shërbime ligjore. Qëllimi ynë është të ofrojmë shërbime për klientët e ti ndihmojmë ata të marrin zgjidhje të shpejtë dhe...
Blvd. "Dëshmorët e Kombit", Kullat Binjake, Kulla 2, Kati 4
+355 4 2370178
fatmir@kazaziconsulting.com / fatmirkazazi@gmail.com
www.kazaziconsulting.com

Tirana New Supervisor është një kompani e cila është e specializuar në konsulencë ndërtimore, supervizim dhe kolaudim të objekteve në ndërtim, projektim objektesh civile, industriale e të...
Blvd. “Gjergj Fishta”, mbrapa UET
+355 44225623
info@tns.al / info@aiashpk.al


Vela Consulting - Adresa: Rruga e Kosovarëve, pranë Liqenit Artificial, Pallati 29, Kati i 1-rë

Ratech Security System - Adresa: Blvd. "Gjergj Fishta", pranë Gjykatës

ALBA PUNESIM - Adresa: Rr. e "Durresit", perballe Ish Kafe Flora, prane pasticeri Behari, kati i 2-te, siper studios ligjore "Jove"

AESS - Adresa: Rr. "Mine Peza", P 102/2/9

ikub.al shpk - Adresa: Rr. "Ismail Qemali", Pll. 27, Shk. 1, Nr. 30

ERCA - Adresa: Rruga Emin Duraku,Perballe “Stadiumit Selmas Stermasi” , Shkalla 1, kati 1, Njesia 13/6, Tirane,Albania

Europe Agency - Adresa: Rr. "Bardhok Biba", Qendra e biznesit 17 Nëntori

TREGI MARKETING GROUP - Adresa: Reshit Petrela, Kompleksi Usluga, prane Stacionit te Trenit

DREJTORIA E PERGJITHSHME E RRUGEVE - Adresa: Rruga "Sami Frasheri", Nr.33

DREJTORIA E PERGJITHSHME E ARKIVAVE - Adresa: Rruga "Jordan Misja "

Çelësi - Adresa: Rr. e "Kavajës"

Bukuria Shqiptare BELI - Adresa: Rr. e Durresit, pll.102/8

Albanian HR Solutions - Adresa: Rr. Ramazan Shijaku, P.26, Shk.1, K.2


RRELI - Adresa: Blvd. "Zogu i I", Nr. 30

PELIKANI SECURITY - Adresa: Rruga "Iliria", Kashar

SALLON BEAUTIFUL MIRA - Adresa: Zogu i Zi

SHOQATA E NDERTUESVE - Adresa: Blvd. "Gjergj Fishta" tek Kullat

ALIKO MOBILERI - Adresa: Lagjia ''28 Nentori'', Rr.''At Kristo Negovani''

MINISTRIA E TRANSPORTIT DHE INFRASTRUKTURES - Adresa: Sheshi "Skenderbej ", Nr.5

Vassi Studio - Adresa: Rr. "Myslym Shyri", Pll. Shallvare

Trajnimi im - Adresa: Rr.Fiqiri Muka, Vlore

ANDE-LM sh.p.k - Adresa: Rr. "Ismail Qemali", P. 24

UNIVERS REKLAMA - Adresa: Mbikalimi i Rinasit, Kashar

Qendra Tregtare "Coin" - Adresa: Rr. "Papa Gjon Pali II", ABA Business Center

Aulivia Albania - Adresa: Rr. "Hoxha Tahsim ", Nr. 101/1 Tirana-Albania

Alb Design - Adresa: Autostrada Tr - Dr, km 5

SHERBIMI KOMBETAR I PUNESIMIT - Adresa: Rr.Vellezerit Huta

Dhoma Amerikane e Tregtisë - Adresa: Rr. "Ibrahim Rugova", Sky TowerAMBASADA E ARABISE SAUDITE - Adresa: Rr. " SKenderbej", Nr. 116, kati 3

Mobileri & Duralumin "Ramku" - Adresa: Siper Qytet Studenti

AGJENSI PUNESIMI JOB - Adresa: Rr. "Urani Pano"

KORBI GROUP - Adresa: Blvd. "Zogu I", përballë Universitetit "UFO"

ISSETI - Adresa: Rr. "George W. Bush",(Përballë Parlamentit), Kulla II, Kati II

STILE ARREDO - Adresa: Rr. "Reshit Petrela", afër Arkivës së Shtetit

EDU TOURS & EMPLOYMENT CENTER - Adresa: Rr."Myslym Shyri", Pall.67, kati 2

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9