map icon

map icon Kerkimi i Avancuar


Kodi NACE


Intelligent Systems Albania është një nga kompanitë lider në Shqipëri, që ofron zgjidhje software për gjithë aktivitetet e biznesit. Kompania është Microsoft Gold Certified Partner e fokusuar në sisteme Microsoft DynamicsTM ERP dhe CRM që mbulojnë gjithë proceset e biznesit në industri të ndryshme.
Zayed Business Center, Kati 8
35542229662
info@isystems.al
www.isystems.al

Kompjutera.
Rr. e "Dibrës", 10 metra mbi kryqëzimin e 9 katësheve, Tiranë
+355 4 2221076
info@pcstore.al
www.pcstore.al

ikubINFO eshte kompania me e madhe shqiptare ne fushen e zhvillimeve software duke ofruar shebimet e saj ne sektorin publik, bankar, financiar, telekomunikacion dhe energjitik. Me nje staf me mbi 50 zhvillues dhe eksperte te fushave te ndryshme, ikubINFO eshte Microsoft dhe Oracle Gold Partner.
Rr. "Abdyl Frashëri", EGT Tower, Kati 2
35542235731
info@ikubinfo.al
www.ikubinfo.al

ApiEda shpk është një ndër kompanitë me një eksperiencë disa vjeçare në fushën e realizimit dhe dhënies me qera të paisjeve që disponon. Fushat në të cilat ne operojmë: mirëmbajtje dhe riparim ashensorësh, shërbime zëri, shërbime ndriçimi, videoprojektorv, përkthim simultan dhe sisteme konference.
Rr. "Elbasanit", Km 5, Farke e Vogel
+355672080225
eda_api@yahoo.com
www.apieda.al

Kancelari, Printime, Fotokopje, Internet.
Rruga e Elbasanit, mbrapa Fakultetit Ekonomik.
355686076551
brothercenter2010@gmail.com

Jupiter Computer Systems - Adresa: Rr. “Haxhi Dalliu”, tek Treni

ikub.al shpk - Adresa: Rr. "Ismail Qemali", Pll. 27, Shk. 1, Nr. 30

Microsoft Albania - Adresa: Rr. "Abdyl Frashëri", EGT Tower, Kati 2

Atom Computers Group - Adresa: Rr. e "Durrësit", afër Ministrisë së Arsimit

SHPRESA AL- COMPUTERS - Adresa: Rr. e "Durrësit", afër Ministrisë së Arsimit

IT Panakeia - Adresa: Rruga Ismail Qemali, Pallati 27, Shk. 1, Nr. 24

Abissnet - Adresa: Rr."Ismail Qemali", Pallati Abissnet

Alba Tech Systems - Adresa: Rr. "Haxhi Dalliu", P.16, Shk. 1, Ap.2

InfoSoft Group - Adresa: Rr. "Murat Toptani", Gjergji Center

Faqja ime - Adresa: Tirane

ELECTRONIC LINE - Adresa: Rr. "Mine Peza", Nr.2, 100m poshtë kafe Grand

GW Computers - Adresa: Rr. Hoxha Tahsim, nr.116

faqeinternet.al - Adresa: Prane Ambasdes Amerikane

Copier Computer Center - Adresa: Rr."Gjergji Legjisi", Laprakë

Qendra Daut Boriçi Shkodër - Adresa: Shkoder

SINTEZA CO - Adresa: Rruga "Fortuzi", Nr. 5

DIVITECH - Adresa: Rr. ''Arkitekt Kasemi'', Nd. 4, H. 5

Albamedia sh.p.k - Adresa: Rr. "Hiqmet Delvina", Nd.4, H.1

BNT ELECTRONICS - Adresa: Blvd. "Gjergj Fishta", Kulla 3

IT-PARTNERS Shpk - Adresa: Rr. "Hoxha Tahsin", Nr.105

Printec Group Albania - Adresa: Blvd. "Zogu i I", Pll. Edicom, K. 10

EURONICS - Adresa: Kristal Center


OLYMPUS COMPUTER - Adresa: Rr. "Muhamet Gjollesha"

OLITEC shpk - Adresa: Tirane

Albas Office SHPK - Adresa: Autostrada Tr-Dr Km 4, Kashare

Abcom - Adresa: Rr. “Ibrahim Rugova”

EKONET ALBANIA - Adresa: Rr. "Myslym Shyri" (te klinika e syve “International”)

Interset Computer - Adresa: Rr. e "Durrësit", përballë Ambasadës Polake

SoftExpres - Adresa: Rr."Ali Demi"

A.E.Distribution shpk - Adresa: Rr. "George W. Bush", KULLA 1, KATI 2

ALFA SERVICES - Adresa: Rr. "Vaso Pasha", P. 7/1

INFOSOFT SD - Adresa: Rr. "Mustafa Matohiti"

HORIZON SH.P.K - Adresa: Rr. "Ismail Qemali", Samos Tower

Illyria GeoTechnologies - Adresa: Blvd. "Gjergj Fishta", Nr. 13


Fiore -WiFi - Adresa: Rr. e Durresit, Nd 68, Dyqani 8

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9