map icon

map icon Kerkimi i Avancuar


Kodi NACE


Gjeni veten në bukurinë dhe joshjen e Gjirit të Lalzit, duke zgjedhur shtëpinë ideale në bregdet. Vala Mar Residences ofron jo vetëm një residence, por një përvojë të paharruar jetese. Ja disa nga arsyet pse ju duhet të jeni pjesë e këtij komuniteti elegant.
Gjiri i Lalzit, Durrës
355662020073
sales@manetci.al
www.valamarresidences.al

Linja jone drejtohet nga teknike te persosur dhe dizenjatore te diplomuar te cilet bejne kombinimin e permasave me ambientet dhe ngjyrat sipas arredimit, te hoteleve, restoranteve, bareve shtepiave tuaja. Linja jone eshte bashkohore duke filluar me shandanet, stilin modern dhe deri tek ekstrem.
Rr."Egnatia", L.4, Pranë Qëndres Blue Star
+355 6929 33287
light_dajana@hotmail.com

Teoren shpk operon në tregun e materialeve elektrike, hidraulike, sistem ngrohje, hidrosanitare dhe ndriçues. Kemi besuar gjithmonë se cilësia e lartë e produkteve dhe shërbimi korrekt ndaj klientëve janë elementë kryesorë udhërrëfyes në rrugën e zhvillimit që që na sjell çdo ditë më afër jush.
EGLO Tr : Aut.Tr-Dr , Km7 , Godina HENRY , Kati II Km 15
067 20 42 935
contact@teoren.al
www.teoren.al

Kompania “Kurum International sh.a.” prezente në Shqipëri që nga viti 1999, është kompania lider për prodhimin dhe tregtimin e hekurit për ndërtim. Në fabrikat e saj në Elbasan,kompania Kurum prodhon gjithashtu gëlqere të hidratuar, oksigjen dhe azot.
Tirane: Rr."Ibrahim Rugova", P.Green park,K.6, Ap.39
Tirane:+355 4 2290501
infoalbania@kurum.com.tr
www.kurum.al

Kompania ManeTCI është kompania lider në ndërtim, investim dhe në projekte zhvilluese në Evropën Lindore dhe në rajonin ballkanik, e themeluar në Shqipëri dhe e specializuar në fushën e ndërtimeve civile dhe industriale si qendra tregtare, godina rezidenciale, qendra sociale dhe kulturore.
Autostrada Tiranë - Durrës, Km 6
355668014999
sales@manetci.al
www.manetci.al

Nje projekt tjeter ambicioz eshte edhe nje kompleks vilash ne zonen e Petreles. "Rolling Hills Luxury Residences" do të jetë një komunitet i rrethuar luksoz, me i miri dhe i pari i këtij lloji në Shqipëri i realizuar me shoqëri projektimesh prestigjoze e profesioniste.
Lunder, Tirane
+355666054036
sales@manetci.al

PPD Lifts Ashensor operon ne treg prej vitesh duke i ofruar klienteve te saj sherbime,instalim dhe mirmbajtje. Vizioni yne eshte nje kompani me kliente,partnere dhe punonjes te kenaqur.
Kashar, Rr."Aleksandri i Madh", Pall.Everest, Nr.1, K.1
+355 6730 00800
info@ppdlifts.al
www.ppdlifts.al

Eksperienca jonë shumëvjeçare në fushën e ndërtimit, të veprave publike, apartamenteve të banimit, Vilave luksoze në Dhërmi, na bën "LIDER" në zgjedhjen tuaj.
Tek Selvia, Rr. "Siri Kodra", nr. 13
+35542236727
construction_zbogo@yahoo.com

Rrit Vlerën e Investimit Tuaj! "Sunrise Residence" Një residencë Vilash dhe Apartamentesh në mes të GJELBËRIMIT dhe QETËSISË! JETO TIRANËN NDRYSHE! Adresa: 100 m nga TEG
Farkë, Sunrise Residence, Rruga e Vilave,Godina nr.11, kati1, pranë TEG
355682061108
info@thebestco.al
www.thebestco.al; www.sunriseresidence.al

Nga viti '92, agjencia e parë për shit-blerje e qira të pasurive të paluajteshme, në Shqipëri. Përvoja 20 vjeçare dhe baza e të dhënave, me info të plotë për çdo apartament, dyqan, vilë, zyra, troje, etj, siguron që objekti i duhur t'i ofrohet blerësit të duhur në kohën e duhur.
Rr."Vaso Pasha", nr.10
+355 4 2266600
info@1realestate.al
www.1realestate.al

Mane TCI kompania lider ne investimin e qendrave te biznesit, objekteve industrial, etj
Autostrada Tiranë - Durrës, km.6, tek QTU
+355 6680 14999
sales@manetci.al
www.manetci.al

Gama e shumëllojshme e pajisjeve elektrike, teknikat e ndriçimit e deri tek ideimet dhe projektimet më të përparuara të kohës, janë elementët thelbësorë të aktivitetit tonë të suksesshëm dhe të bashkëpunimit më profesional me partnerët dhe klientët tanë kudo në botë.
Autostrada Tiranë-Durrës, Km 8
+355 4 2406633
info@albaelettrica.al
www.albaelettrica.al

Lende e pare per mobilje, aksesore, etj. Tel. +355 4 2262262
Rr. "Hamdi Pepa" Ish Parku Industrise
+35542233430
shaga@shaga.com.al
www.shaga.com.al

SIND-AL sh.p.k ofron për tregun vendas Aksesorë MADE IN ITALY. Disponojmë sisteme të plota për mbajtjen e dyerve dhe për mbyllje të dritareve me kit. Motorra për Qepena, Grila, Dyer dhe Dritare të lëvizshme, paisje për grila Persiane dhe Game të gjerë guarnicionesh cilësore për dyer dhe fasada.
Rr."Bajram Tusha", L.14, Shkozet, Durrës
355672063499
bashkim_du@yahoo.it

Materiale elektrike për Tension të Lartë dhe të Ulët (për ndërtimin e kabinave elektrike,projekte për panele të ndryshme, lidhje kabinash, montime, elektroshtëpiake etj). Firma jonë është importuese e materialeve nga: Italia, Bullgaria, Turqia, Gjermania, Austria, Kina etj.
Rr."Barrikadave", P.133, Shk.4
+355 4 2240 398
el_arsen@yahoo.com
www.el-arsen.al

Patrik – Klima ka filluar aktivitetin e saj ne Janar 2004 me qëllim tregtimin e kondicionereve, sistemeve ngrohje-ftohje, aspirim, aksesore dhe sherbime. Dyqani jone ndodhet prej 12 vjetesh ne Rrugen...
Rr."Myslym Shyri" Nr. 56
+35544301970
radiatore_lhz@yahoo.com
www.patrik-klima.al

Agjencia jone operon ne te gjithe Shqiperine dhe ka si qellim te ofroje per klientin me te miren e momentit.Tek ne do te gjeni sherbimin me praktik dhe efikas, qe nuk e keni arritur ta gjeni deri...
Rr. "Perlat Rexhepi", perballe CBA Bank
+355 4 2268681
imob_tours@hotmail.com
www.imob.al

Studio arti, dekor, gips
Bulevardi ''Bajram Curri'', dyqani 11
+355 682034460/692034460

ALBAPEN shpk - Adresa: Rr."Siri Kodra",ish Blloku i Magazinave Tregtare

AGIKONS sh.p.k - Adresa: Kompleksi rezidencial “ KODRA E DIELLIT”

TEUTA KONSTRUKSION - Adresa: Rruga e Elbasanit, pallati "Teuta" Kati 1 (mbrapa gjimnazit "Gjuhet e Huaja")

ODESA SHPK - Adresa: Blvd. "Blu", Autostrada Tirane-Shkoder, Km.3.5

AGJENSI IMOBILIARE REXHINA - Adresa: Rr."Muhamet Gjollesha"

Kontakt shpk - Adresa: Frosina Plaku 40 AL-1023 Tirana

DEUTSCH COLOR - Adresa: Rr."Aleksandri i Madh", Unazë e Re

PARKET ARENCI - Adresa: Rr. Bardhyl, nr 36 parballe Kafe Bocca

FAFA shpk - Adresa: Rr. e "Durrësit"

GENER 2 SH.P.K - Adresa: ABA Business Center, Rr. "Papa Gjon Pali II"

DEKOR BALA - Adresa: Rruga "Sotir Pujo", Lgj. 1, Nr. 10

Novamat shpk - Adresa: Rruga “PAVARËSIA” No. 71 Autostrada Tiranë-Durrës, Km. 1

ARKITEKTI-IM - Adresa: Rr. "Fortuzi"

ALBSTAR - Adresa: Blvd."Dëshmorët e Kombit", Kullat Binjake

2 A-L sh.p.k - Adresa: Unaza e Re, Ish godina Astir

EDIL AL - Adresa: Rr."Perlat Rexhepi", H. 14, AP. 7

WICONA - Adresa: Blvd."Dëshmorët e Kombit", Kullat Binjake

BRUNES SHPK - Adresa: Autostrada TR - DR, Km.7

UNIONI sh.p.k - Adresa: Rr. "Robert Shvarc", Nd.3

PIRRACI U6 - Adresa: Kamez -Tirane ,Km 3

RE/MAX Unlimited - Adresa: Rr. e "Elbasanit", P.20, perballe Amb. Amerikane

ARI GROUP shpk - Adresa: Liqeni i Thate

BILLA & CO shpk - Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës, Km 6-të


ERONC SHPK - Adresa: Rruga Elbasan - Metalurgji Km2


PAPPAS ASHENSOR - Adresa: Rr. "Muhamet Gjollesha", NR.58

EUROPA IMMOBILIARE - Adresa: Rr. e "Durrësit", Përballë Ambasadës "Polake" ose perballe Komisariatit te Policise NR.3

Aluflor Construction Group - Adresa: Rr. "Skënderbeg", Qendra e Biznesit Crystal Tower

Firmë Ndërtimi PEVLAKU - Adresa: Rr."Don Bosko ", pranë pallatit Al-Mak


LUGANO Group - Adresa: Rr. "Tiranë-Dajt", Pall. Lugano

VIGAND Shpk - Adresa: Rr. "Papa Gjon Pali II", ABA Busines Center


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9