map icon

map icon Kerkimi i Avancuar


Kodi NACE


Shoqeria "TEUTA DURRES" eshte themeluar ne vitin 1994. Aktiviteti i saj qe ne fillim ka qene ne fushen e import - eksportit, prodhimit dhe shperndarjes se artikujve ushqimore baze si orizi, sheqeri, mielli, fasule, niseshte, vaji i lulediellit, etj.
Lagjia nr.15, Rr."Aleksander Goga"
35552223094
info@teutadurres.com
www.teutadurres.com

nje kompani ne qytetin e korces
Rr. "Konferenca e Pezes", Lagjia Nr.7
35582252818
helzag@hotmail.com

Misheli i pergatitur nga fabrika e perpunimit te kafes "Thomas Enkelana" vjen i perzgjedhur qe nga vendet e origjines dhe i nenshtrohet nje perpunimi artizanal per te aritur cilesine maksimale dhe shijen e nje ekspresi perfekt. Kushdo qe e shijon kete kafe ndjen nje kenaqesi te vecante.
Lagjia 3, "Sheshi 1 Maj"
+35583222653
thenkelana@gmail.com

The open jacuzzi bathrooms are any girl’s dream, and the fairy-tale suites with silk-draped fourposter beds are really rather extravagant. There are less frivolous double rooms too, and two excellent restaurants. (7 singles, 6 doubles, 15 suites).
Rruga "Ibrahim Rugova"
35542259574/ 75/ 76/ 77
contact@xheko-imperial.com
www.xheko-imperial.com

Restorant i cili me ane te kuzhines se tij cilesore mundohet te afroj shijen e kuzhines Italiane edhe ne qytetin e Durresit.
Shetitorja Taulantia, Vollga, Durres
355685198677
managermarketing72@gmail.com

Tek ne mund të gjeni një ofertë të larmishme të prodhimeve të fresketa të detit, që nga peshku Levrek, Koce, Barbun, Merluc deri te Karkalecat, Kallamaret, Arragosta, Skampi, Gjinkalla, Oktapod të përgatitura me receta unike me shume stil dhe thjeshtësi.
Rr."Pavarsia", Durres
+355 6920 53588
info@rifatpeshkatari.al

Restorant "Tradita".
Rr. "Vaso Pasha", mbrapa Fakultetit Juridik
0682006136

Tek dyqani Walkers do të gjeni biskotën më të mirë në botë që vazhdon të prodhohet që prej vitit 1898 me metoda tradicionale pa aromatizues, ngjyrosës ose konservantë artificialë. Po ashtu produkte cilesore nga markat Mrs Bridges, Gordon & Macphail, Michel Cluizel, Lindt & Sprungli dhe Attiki.
Rr. "Abdyl Frashëri", përballë Librit Universitar
+355689006618

Pasticeri.
Tirane.
355698190889

Bulmet, ushqimore
Rr. “Siri Kodra”, tek Frigoriferi
+35542260355
info@avex-al.com
www.avex-al.com

KOLONAT - Adresa: Sheshi "Italia", tek Rektorati

HAKO sh.p.k - Adresa: Autostrada Tiranë-Durrës, km 5

RESTORAN PICERI GLORIA - Adresa: Rruga "Qemal Stafa"

BIG BITE - Adresa: Rruga "Abdyl Frashëri", përballë Librit Universitar

Sheraton Tirana Hotel - Adresa: Sheshi Italia

A.M.G sh.p.k - Adresa: Autostrada TR-DR km 6, Kashar

JUVENILJA CASTELO - Adresa: Rruga "Skerdilajd Llagami", mbrapa stadiumit “Qemal Stafa”

Artigiano - Adresa: Rruga "Abdyl Frashëri", kryqezimi i Librit Universitar

PIZZA TIME - Adresa: Rruga "Brigada e VIII", pallati përballë Fondacionit Besa

ARSTL Group - Adresa: Rr.Kamëz-FushëKrujë, Km 2

Natyra e Qete - Adresa: Rruga Nacionale "Tiranë - Elbasan", Km 5

Coca-Cola Bottling - Adresa: Rruga Kombëtare Tiranë – Durrës Km.5, Kashar

RESTORANT PRINCE PARK - Adresa: Rruga e "Elbasanit", pranë Pallatit të Brigadave

PASTICERI DOLCE ARBI - Adresa: Rr. e "Dibrës", përballë vilës Gold

PIZZA TANI - Adresa: Blvd."Gjergj Fishta"

HELIOS CATERING - Adresa: Rruga "Besim Alla", pranë kompleksit “Çabej”

Pica Xhomlliku - Adresa: Rr."Hoxha Tahsim", përballë Postës

Pastiçeri Bilbili - Adresa: Rr.e "Dibrës", afër Farmacisë N. 10

Mon-Amour - Adresa: Rr. e “Barrikadave”

GJIRO KAMARA - Adresa: Rruga "Abdyl Frashëri", pranë Presidencës

BIG MARKET Dyqani - 1 - Adresa: Rr."Myslym Shyri"


BIG MARKET - Adresa: Tirane

Mielli Misri Dieta - Adresa: Kuqan, 5 km larg Elbasanit

PLAZHI I GJENERALIT - Adresa: Bardhor Kavaje

HAPPY TIMES - Adresa: Rr. "Konstandin Kristoforidhi", prapa 9-katësheve

Pilafi Frenki - Adresa: Rr. e "Dibrës"

Ama Caffe - Adresa: Autostrada Tr-Dr, km 9

KOMPLEKSI TURISTIK DRYMADES - Adresa: Dhërmi

Hotel “BLERIMI” - Adresa: Lagja "Clirimi"

PIZZA IN ARRIVO - Adresa: Blv "Zogu I"

CONAD ALBANIA - Adresa: Autostrada Tiranë-Durrës, km. 6, Kashar

Mulliri Arte - Adresa: Rruga Nacionale Lushnje - Fier, 17km

Belaliza - Adresa: Rr. "Princ Vidi"

Uji Kroi - Adresa: Komuna Dajt

Restorant "Rozafa" - Adresa: Rruga "Luigj Gurakuqi"


Fast Food Kreperi "LICEU" - Adresa: Rr. "Avdi Kazani" mbrapa RTSH

Pasticeri Venezia - Adresa: Rr. "Gjeneral Niko Pushkini"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9