map icon

map icon Kerkimi i Avancuar


Kodi NACE


Mjeksi Rumune, Eksperience Nderkombetare.
Rr. "MiltoTutulani", Pallati 6 Albmillenium, Shk 2, Nr 1
355682023331

Klinika jone eshte e para klinike qe ka trajtuar profesonalisht aparatet e degjimit ne Shqiperi. Qe nga krijimi saj me 1998, ajo ka ardhur duke e rritur vazhdimisht cilesine e sherbimit, duke fituar besimin e mijera pacienteve.
Rr."Hoxha Tahsim" Pall.60/2 Tirane
+35542371735
p_radovani@hotmail.com
www.klinikaradovani.com

Me një eksperiencë të trashëguar shumëvjeçare, klinika gjinekologjike “Bylykbashi”, ofron ndjekje të shtatëzanisë, ekografi,Pap-test, planifikim familjar, mjekime të sterilitetit, infeksioneve gjinekologjike dhe trajtim të menopauzës. EKO 3D/4D. Laborator kimik, biokimik, hormonal dhe bakterologjik.
Rr. “Mine Peza”, P.256/3
+35542257558
bylykbashi.clinic@gmail.com
www.klinikabylykbashi.com

Ofron sherbimet: Kardiologji, Gjinekologji, Endrokrinologji, Dermatologji, Neurologji, Patologji, pediatri, Gastrohepatologji, Pediatri, Reumatologji, O.R.L, Laborator Analizash, Farmaci, Grafi Dixhitale, Echoo Doppler të të gjitha llojeve. Mjekë me përvojë dhe teknologji moderne.
Rr. "Kavajës", ish Parku i Autobusëve tek "Condor Center"
+355 4 2269294
klina_egian@yahoo.com

Profarma është e vetmja kompani farmaceutike shqipfolëse, e cila ka një histori 68 vjeçare të kujdesit ndaj shëndetit. Sot “PROFARMA” shtrihet jo vetëm në tregun shqiptar, por edhe në rajon.Garantojmë cilësi, efikasitet dhe siguri për produktet tona!
Rr: "Myslym Keta", Tufinë, Tiranë, Albania
35542389602
info@profarma.al
www.profarma.al

Medfau Shpk is an entity specialized in delivering services, equipment, devices, implants and consumables to the medical sector in Albania. Providing complete and turnkey solutions is accessible through our experienced “turnkey projects” set-up. Planning and execution of medical projects are offered and performed by our professional engineering department and the assistance of the manufacturers.
Rr. "Mihal Duri", 17/5
+355 4 2270367
info@medfau.com
www.medfau.com

Vizita dermatologjike, dermatoskopi, peeling kimik, botox, fillers, trajtime estetike, dobesim, tonifikim, trajtim celuliti, depilim me elektrolize, depilim me lazer, trajtim me plazem.
Rr. "Hoxha Tahsim", P.60/1, Kati 2
+35542342572
albana.lufi@yahoo.com
www.dermovita.al

Dr.Fatos Thanasi-Specialist Obsteter-Gjinekolog. Ekografi,vizita dhe konsulta per crregullimet e aparatit gjenital femeror. Trajtim te sterilitetit bashkeshortor. Me eksperience prej 35 vite.
Rr. "Mihal Grameno", Nr. 24, pranë Shkollës së Baletit 50m
+355 4 2232268
fthanasi@yahoo.it

Reha Albania Ottobock - Adresa: Rr."Kongresi Manastirit", ngjitur me kafe Panorama 2

Spitali Amerikan - Adresa: Rr. "Lord Bajron", pranë SUT, Laprakë

KLINIKA NEO STYLE - Adresa: Rr."Ibrahim Rugova"

Dr. Gëzim Gjata - Adresa: Rr. "Medar Shtylla"

Fisiomed - Adresa: Rr. e "Barrikadave", 18/2

INTERMEDICA - Adresa: Rr. "Reshit Petrela", përballë Stacionit të Trenit, Rr."Lord Bajron"

DERMO LIFE CENTER - Adresa: Rr. “Petro Nini Luarasi", Pallati i Ri 4-katësh, Kati i 2


FARMACI DAJA - Adresa: Rruga '' Andon Zako Cajupi'', P. 10

REJSI FARMA - Adresa: Rr. e "Elbasanit", Pallati I Edil-Al

KLINIKA DIPLOMAT - Adresa: Rruga e Dibres (pas poliklinikes qendrore)

TOTI & GURAKUQI - Adresa: Rr. "Muhamet Gjollesha", Kulla 9-katëshe

Hygeia Hospital Tirana - Adresa: Rruga dytesore e autostrades Tirane - Durres

UFO DENTAL - Adresa: Rruga e "Kavajës", nr 3

Medicare - Adresa: Rr. e “Barrikadave”, Nr. 69

Spitali AMAVITA - Adresa: Rr."Pjetër Budi"75/3

Spitali Veterinar i Tiranës - Adresa: Rr. e "Elbasanit", pranë Akademisë së Policisë

SPITALI GJERMAN - Adresa: Rr. "Nikolla Lena", kryqëzimi me Rr. "Kavajës"


Klinika Dermatologjike Venus - Adresa: Rr. e "Elbasanit", përballë Parkut të Lojrave

BLINI NGA SHTEPIA - Adresa: Rr.e "Kavajes", tek Condor Center

KLINIKA IKEDA - Adresa: Rr. "Kongresi i Manastirit"

Spitali Villa Maria - Adresa: Autostrada Tr - Dr, mbikalimi i Rinasit


STUDIO MJEKESORE - Adresa: Rr. "Kongresi i Manastirit"

Klinika mjekësore "3 yjet" - Adresa: Rr. e "Elbasanit", Stacioni i fundit i autobuzit, Sauk

Laborator Natea - Adresa: Rr.e "Kavajes", mbi Globe Center

Klinika Mjeksore Med One - Adresa: Rr. "Islam Alla", 50 m nga Rr. "M. Shyri"


OPTIKA TIRANA - Adresa: Rr. “Myslym Shyri” në afërsi të Albtelecom-it

Diamond Dental - Adresa: Kryqëzimi i 21- Dhjetorit

Klinika Petal - Adresa: Rr. "Sulejman Delvina", Nr.21/2

"Sulkaj" shpk - Adresa: Rruga "Nikolla Lena"


KLINIKA SULCEBE - Adresa: Rr. "Beqir Luga"

Albaturk Medical Consulting - Adresa: Rr. e "Elbasanit", P. “Klasik Konstruksion”, Shk. 1

LABORATOR SINANI - Adresa: Rr. ''Mihal Grameno'', Nr. 42

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9