map icon

map icon Kerkimi i Avancuar


Kodi NACE


Elektroshtepiake te te gjitha llojeve nga firmat me te mira ne treg. Cilesore dhe me cmime te favoreshme.
Autostrada Dr-Tr, km 5 Shen Vlash
+355682022766
info@jb-electronics.al
www.jb-electronics.al

Nje nga markat me te njohura Italiane ne veshjet e shtepise.
Rr."Sami Frasheri", Prane LSI
+35544500501
voila@sigi.al

Megaflex Dysheku Inteligjent. Operon ne tregun vendas tani me prej njezet vitesh. Megaflex eshte nder te paret ne tregetimin e produkteve te importuar si: Dysheke, Krevat Ortopedik, Jastek, Aksesore, etj. Kemi ekskluzivitetin per shperndarjen e ketyre produkteve per te gjithe Shqiperine.
Lagja 14, Shkozet. Rr “Mikpritja Durrsake”, Ish-Bonifikimi
355672022658
info@megaflex.al
www.megaflex.al

Detyrimi dhe kënaqësia jonë është t'ju ofrojmë sipas kërkesave tuaja pajisjet e teknologjisë më të lartë bashkëkohore të prodhimit dhe stabilizimit të energjisë elektrike.
Autostrada Tiranë-Durrës, km.2, Mëzez-Kashar (ngjitur me BMW)
+355 4 2407475
info@fmtgroup.al
www.fmtgroup.al

mobilim dizzenjim
Korce, ne hyrje nga rruga Tirane -Korce, tek ish frigoriferi
+355 6951 02202

Lider në fushën e shërbimeve D.D.D (Dezinfektim, Dezinsektim, Deratizim) për një mjedis të pastër dhe jetë të shëndetshme. Produktet tona veprojnë shpejt,me efikasitet të lartë,NUK DËMTOJNË SHËNDETIN.
Rr. "Kavajës", ish Parku i Autobuzave, Qëndra "Condor Center"
+355 4 2269294
fatoslashi@gmail.com
www.egianal.com

Dyqan per dysheke
Komuna e Parisit, Kristal Center
+355 699857888
evolflex@gmail.com

SHTEPIA E OFERTAVE - Adresa: Rr. Sami Frashëri prane shk. "P. Nini Luarasi”

Koncept Mobilje - Adresa: Rr. "Medar Shtylla", Kompleksi "Kika"

NEPTUN - Adresa: Autosdrada Tirane-Durres, tek QTU

GLOBE - Adresa: Rr "Kavajes"

ARDENO SHPK - Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës, km 2

LESNA - Adresa: Autostrada Tr-Dr, Km 2,rruga dytesore

PARKET ARENCI - Adresa: Rr. Bardhyl, nr 36 parballe Kafe Bocca

MOBILERI RO-AL - Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës km 8


Tenda Dielli Ozuni - Adresa: Rr."Muhamet Gjollesha"

BETA MOBILERI - Adresa: Blloku "Gintash", Laprakë, mbi Bankën "Societe General"

Salloni Shtëpia Juaj - Adresa: Qendër, Vorë

RROBAQEPSI - Adresa: Prane Universiteti Europian te Finances, ish NPV

Pastrim Kimik EDI EXTRA - Adresa: Rr."Tish Dahia", Nr.32, afer Qendres Kristal


ALIKO MOBILERI - Adresa: Lagjia ''28 Nentori'', Rr.''At Kristo Negovani''

Mobileri Endrra - Adresa: Rr. "Sulejman Delvina", pranë Hotel ”Diplomat”

TILUX sh.p.k - Adresa: Rr. "Mine Peza", Pallati nr.1 Shkalla 4

Elektromagjia Miele - Adresa: Rr."Sulejman Delvina", pranë Vasil Shanto

Magniflex - Adresa: Afer casa italia

Dyshekë Gjermanë - Adresa: Rr. "Bardhyl", kryqëzimi me Rr. "Qemal Stafa"

STILE ARREDO - Adresa: Rr. "Reshit Petrela", afër Arkivës së Shtetit

AGJENSIA IMOBILIARE FLAGER DURRES - Adresa: Perball ish elektrikut

TAR Tenda - Adresa: Autostrada Tiranë-Durrës, km 3

MOBILERI SINDI - Adresa: Blvd."Gjergj Fishta", 70 m poshtë Gjykatës


La Prealpina - Adresa: CasaItalia – Autostrada Tiranë–Durrës, km 0

QENDRA "GLOBE" - Adresa: Rr. e "Kavajes"

Piramida NIKOL - Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës, Km 9


DARVIL - Adresa: Rr. e "Kavajës"


ELECTROLUX - Adresa: Rr. e "Kavajes"

Mobil Eni - Adresa: Lagja 17,Ne Hyrje te Durresit,Tek Unaza E Re

MUCA G.G.H - Adresa: Autostrada Tr-Dr, Km.13. Picar

Dyqani Kafshëve Tani - Adresa: Rr. "Myslym Shyri"


WORLDFLEX - Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta, Prane Gjykates se Shkalles se Larte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9