map icon

map icon Kerkimi i Avancuar


Kodi NACE


Nga viti '92, agjencia e parë për shit-blerje e qira të pasurive të paluajteshme, në Shqipëri. Përvoja 20 vjeçare dhe baza e të dhënave, me info të plotë për çdo apartament, dyqan, vilë, zyra, troje, etj, siguron që objekti i duhur t'i ofrohet blerësit të duhur në kohën e duhur.
Rr."Vaso Pasha", nr.10
+355 4 2266600
info@1realestate.al
www.1realestate.al

Agjencia jone operon ne te gjithe Shqiperine dhe ka si qellim te ofroje per klientin me te miren e momentit.Tek ne do te gjeni sherbimin me praktik dhe efikas, qe nuk e keni arritur ta gjeni deri...
Rr. "Perlat Rexhepi", perballe CBA Bank
+355 4 2268681
imob_tours@hotmail.com
www.imob.al

AGJENSI IMOBILIARE REXHINA - Adresa: Rr."Muhamet Gjollesha"

EUROPA IMMOBILIARE - Adresa: Rr. e "Durrësit", Përballë Ambasadës "Polake" ose perballe Komisariatit te Policise NR.3

Tirana Real Estate - Adresa: Rr."Sami Frashëri" ngjitur me LSI, Pallati Nr.36, K.1, H.4

Future Home - Adresa: Rr. "Teodor Keko"

RE/MAX Unlimited - Adresa: Rr. e "Elbasanit", P.20, perballe Amb. Amerikane

Sun Real Estate - Adresa: Rruga Kardinal Mikel Koliqi, perballe hotel Ideal ne Shkoder


Reji Real Estate - Adresa: Rruga Naim Frasheri

Albania One Real Estate - Adresa: Rr. "Abdyl Frasheri", prane Porcelanosa


ALFA INFORMATION - Zyra 1 - Adresa: Rr. "Sami Frasheri", Sheshi Wilson

ACREM - Adresa: Rruga Nacionale Tiranë-Elbasan

TANA INFORMATION - Adresa: Blvd. "Gjergj Fishta", Kulla 1, Kati 1

homesinalbania - Adresa: Rr. "Ismail Qemali", godina 29

Cabej shpk - Adresa: Rr. "Sami Frashëri", mbi Alpha Bank, pranë LSI

Albanian Real Estate - Adresa: Blv. " Deshmoret e Kombit", kullat Binjake, Kati 1

VISTA GROUP SH.P.K - Adresa: Kompleksi "Acacia Hills", vila nr. 7

INFOEXPRESS - Adresa: Blvd."Gjergj Fishta" prane biblotekes nr 9

TIRANA BUSINESS PARK - Adresa: Fushe Preze

Agjensi Imobiliare Reger - Adresa: Blv."Bajram Curri", ne krahe te ish-ekspozites

Agjensia Imobiliare Ram - Adresa: Rr. "Sulejman Delvina"

Homeplus Real Estate - Adresa: Rr. "Pjetër Bogdani"

DEV INFORMATION - Adresa: Rr."Myslym Shyri" , Pall.44, Nr 2/12

CENTURY21 Prestige - Adresa: Rr. "Ismail Qemali", prane Liceut Artistik, zyra nr.3

Martini Real Estate - Adresa: Rr. " Muhamet Gjollesha"


Real Estate 007 Agency - Adresa: Blvd."Gjergj Fishta", prane piceri "Tani"

Bylis Imobiliare - Adresa: Rr."Panorama", perballe Hipotekes

Agjensi Imobiliare Emi - Adresa: Rr. "Mikel Maruli", Unaze e Re


Merlin Imobiliare - Adresa: Rr. " Skender Luarasi"

Immokontakt - Adresa: Rr. "Frosina Plaku", Nr. 40, AL-1023,

Silva Studio - Adresa: Rr. "Sulejman Delvina", ZBC, Kati 2

Info Prona Real Estate Agency - Adresa: Rr.Muhamet Gjollesha

Vision Travel & Real Estate Agency - Adresa: Rr. e Kavajës, Pall. 227

Real Estate Shpati - Adresa: Blvd."Gjergj Fishta", kullat jeshile, nr 1

Dea Imobiliare - Adresa: Blvd."Gjergj Fishta",Nd 24,H 8

Real Estate City - Adresa: "Pallatet Agimi", perballe Gjykates se Rrethit

Century 21 Enternal - Adresa: Rr. "Abdyl Frasheri", perballe Librit Universitar

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9