map icon

map icon Kerkimi i Avancuar


Kodi NACE


Optika Roma ofron sherbime ne diagnostikimin e problemeve me shikimin dhe ofron kujdesin e duhur per to nen kujdesin e nje stafi te specializuar ne Itali.Ju ofron cilesi te xhamave optike gjermane per here te pare ne Shqiperi vetem ne optiken tone.
Rruga " Hoxha Tasim"
+355672042662
optika.roma@yahoo.com

Kancelari artikuj zyre dhe shkollore. Tonera dhe pjese per fotokopje. Printer dhe toner per printer inkjet dhe laser. Informatike. Menu. Paisje, mjete per seminare. Paisje dhe mjete shkollore. Canta shkolle & faishon Auguri Preziosi dhe marka te tjera.
Bulevardi "Gjergj Fishta", mbrapa qendres "Albas"
+355 4 2521910
kancelari.nolimits@hotmail.com
www.nolimitsltd.com

Ju ofrojme: Buqeta Kurora Dergesa Kompozime
Rruga e Dibres, Kompleksi Halili
35546315649

Kompania eshte e profilizuar ne drejtim te paketave turistike brenda dhe jashte vendit,bileta avionesh, udhetime me tragete etj.
Blvd. “Bajram Curri”, Pallatet Agimi
34442239228
info@odiseatravel.com
www.odiseatravel.com

Artikuj për zyra dhe shkolla të markave: Fellowes, Esselte, Blasetti, Milan, Sax, Giotto-Fila, Clairefontaine, Exacompta, Favini, Hamelin-Oxforde, Arda etj. Tonera origjinale e kompatibël për HP, Samsung, Canon, Sharp, Xerox, Ricoh, Brother, Panasonic, oki etj.
Rr. "Sulejman Delvina", pranë sheshit Wilson
+355 4 2265614
euro.office@abcom-al.com info@eurooffice-al.com
www.eurooffice-al.com

SHTEPIA E OFERTAVE - Adresa: Rr. Sami Frashëri prane shk. "P. Nini Luarasi”

Infosoft Office Sh.p.k - Adresa: Rr. "Murat Toptani"


JUMBO - Adresa: Tirana East Gate, Lunder

OSUMI TRAVEL - Adresa: Blvd. “Zogu I”, Përballë Ministrisë së Drejtësisë

ITAL OPTIK - Adresa: Rr. e "Dibrës", Nr. 271

KALESHI - Adresa: Autostrada Tr – Dr, Km 12

ESE GROUP (ALVAVEL) - Adresa: Rr. "Mine Peza"

AR & LO TRAVEL - Adresa: Rruga “Abdyl Frashëri”

Dyqan taxi - Adresa: Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Para rreth rrotullimit te doganes, mbrapa karburant elda, ngjitur me Raiffeisen Bank

Albania Corner- Dyqan Online - Adresa: Rr. "Don Bosko"

FIORE ALBANIA - Adresa: Bulevardi "Bajram Curri", prane pll. Agimi, Pll. 8/1

ADRION LTD - Zyra Qëndrore - Adresa: Rr. “Naim Frashëri”, Nr.4

OPTIKA TIRANA - Adresa: Rr. “Myslym Shyri” në afërsi të Albtelecom-it

IT Panakeia - Adresa: Rruga Ismail Qemali, Pallati 27, Shk. 1, Nr. 24

MERIDIANA TRAVEL TOUR - Adresa: Blvd. “Gjergj Fishta”

ADRION LTD - Librari - Adresa: Pallati i Kulturës, Sheshi Skenderbej

ATHS - Adresa: Rr. "Abdyl Frasheri", tek Libri Universitar

TOP OPTIKA - Adresa: Rr."Elbasanit",tek ura e madhe

Aulivia Albania - Adresa: Rr. "Hoxha Tahsim ", Nr. 101/1 Tirana-Albania

GLOBAL TRAVEL - Adresa: Rruga e Elbasanit, pranë Ambasadës Amerikane

CCS Office - Adresa: Rr. "Sulejman Delvina", prane sheshit Willson

OPTIKA ''BRUNA'' - Adresa: Blvd. "Bajram Curri", P. Agimi


Top Shop Albania - Adresa: Rr. "Sami Frasheri", Kulla "Metropol", Kati i parë,

WONDERLAND - Adresa: Rr. e "Elbasanit"

Bota e Luleve - Adresa: Blvd. "Zogu I"

BELFIORE - Adresa: Rr. "Sami Frashëri"


Bloom flower exclusive - Adresa: Rr.”Muhamet Gjollesha”,P.18


Botime Sara - Adresa: Rr. e "Dibrës", Vila Gold

CONCORD TRAVEL & TOURS - Adresa: Blvd. "Deshmoret e Kombit", Kullat Binjake, kulla 2, K. I

Kafshë dhe shpendë - Adresa: Rr. “Fortuzi”

Gjoka Sipermarrje Gjelberimi - Adresa: Rr. "Don Bosko"

FRIEND' S BOOK HOUSE - Adresa: Rr."Sami Frashëri", pranë Drejtorisë së Policisë

BNT ELECTRONICS - Adresa: Blvd. "Gjergj Fishta", Kulla 3

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9