map icon

map icon Kerkimi i Avancuar


Kodi NACE


Pozicionuar në një zonë rezidenciale,mbrapa liceut artistik përballë ambasadës Amerikane. Disponon 20 dhoma, parking nëntokësor,Internet ‘wireless’,sistem antizjarr.Dhoma duke filluar nga 40 euro.
Rruga “Themistokli Gërmenji”, Nr. 2/173
35542222880
info@hotelelysee-al.com
www.hotelelysee.al

Makina me qira
Rr. "Abdi Toptani", Torre Drin Tower, Kati i dyte
355697089510
info@primerental.al
www.primerental.al

Linjë e rregullt udhëtimi me autobus drejt Gjermanisë dhe anasjelltas: ·Kosovë – Shqipëri – Itali – Austri – Gjermani ·Kosovë – Shqipëri – Mali i zi – Kroaci – Slloveni – Austri – Gjermani Udhëtim çdo ditë drejt Maqedonisë: ·Tiranë – Durrës – Qafë Thanë – Maqedoni
Rr."Skenderbeu", Pranë stacionit të trenit, Durrës
+355 52 22 05 64
fertours@web.de
www.fertours.eu

The open jacuzzi bathrooms are any girl’s dream, and the fairy-tale suites with silk-draped fourposter beds are really rather extravagant. There are less frivolous double rooms too, and two excellent restaurants. (7 singles, 6 doubles, 15 suites).
Rruga "Ibrahim Rugova"
35542259574/ 75/ 76/ 77
contact@xheko-imperial.com
www.xheko-imperial.com

Hotel Relax gjëndet në pikën hyrëse të tiranës, Vëtëm 1.9 km nga qëndra e Tiranës. Hoteli është rikonstruktuar në 2012 me mobilim 5 yje. Ambientet e këndshme, stafi mjaft miqësor dhe panorama që ofron e bën qëndrimin tuaj të rehatshëm. Vëndi I duhur ku mund të qëndroni në Tiranë.
Rr. "Lord Bajron", Vila Nr.1, Godina “Hotel Relax”, Laprakë
+355689042060
info@hotelrelax.al
www.hotelrelax.al

Kompania eshte e profilizuar ne drejtim te paketave turistike brenda dhe jashte vendit,bileta avionesh, udhetime me tragete etj.
Blvd. “Bajram Curri”, Pallatet Agimi
34442239228
info@odiseatravel.com
www.odiseatravel.com

Paketa Turistike Verore, Pushime ne plazh Pushime Dimerore, Paketa turistike ne resortet dimerore Pushime Termale/SPA Pushime me Krociera, Udhetime me Krociera Rezervime Hotelesh ne te gjithe...
Bulevardi Bajram Curri, Pallati 1 ( pranë Shkolles së Baletit në Unazë)
+355 44533500
info@udhetim.com
www.udhetim.com

Agjensi Turistike.
Rruga e Elbasanit, prane Gjykates se Apelit
355693793207
toptraveltour@live.com

Agjenci Turistike
Rr. “Ismail Qemali”, përballë piceri “Era”, nd.1/9
+35542247572
info@explorer-albania.al
www.explorer-albania.al

Ofron shërbime doganore dhe spedicionere në të gjitha pikat doganore të territorit të Shqipërisë. Transport mallrash brënda dhe jashtë vendit.
Rr."Abdyl Frashëri", pranë Librit Universitar
+355 4 2248309 Fax: +355 4 2251107
benimpex@bi-di.com
www.benimpex.com

SAVA TOURS - Adresa: Rr. "Brigada VIII", Nr.2 (ish-Blloku)

Trevis Travel & Tours - Adresa: Rr. e "Kavajës", Pall. 217, Nr.16

ALBANIAN EAGLE TOURS - Adresa: Blvd. “Gjergj Fishta”, Kulla I, pranë ish-ekspozitës

Arjezi Travel & TOURS - Adresa: Rr."Mine Peza", përballë Bar "Grand"

COSMOS TOURS - Adresa: Rruga e "Durrësit", Pall.102 (përballë ambasadës së Vatikanit)

LOLI TOURS - Adresa: Rr. e "Kavajës" (përballë Kishës Katolike)

Bruno & Eni Travel - Adresa: Blvd. "Bajram Curri", pranë Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë

In Holiday Travel & Tours - Adresa: Rr. "Pjetër Budi", Pll. Classic Construction

ORIENT EXPRESS - Adresa: L.1, Rr. "Taulantia"

DRITA TRAVEL - Adresa: Rr. "Urani Pana", Mbrapa Hotel Tirana International

FIVE STARS TRAVEL - Adresa: Rr."Myslym Shyri", pranë Big Market

Kalemi Travel & Tours - Adresa: Sheshi “Willson”, mbi kafe “Mulliri i Vjeter”

GLOBUS TRAVEL - Adresa: Rr. “Mine Peza” (ish pasticeri Flora)

SHEGA TRANS GROUP - Adresa: Autostrada Tirane-Durres, Km 12, Berxull Tirana, Albania

Sheraton Tirana Hotel - Adresa: Sheshi Italia

VAS TOUR operator - Adresa: Rr. "4 Shkurti" (ish-Blloku), përballë Sky Tower

Erli Travel & Tours - Adresa: Rr. "Hoxha Tahsim", Nr. 217

ALITALIA - Adresa: Blvd. "Dëshmorët e Kombit", Hotel Rogner

Agjensi Ideal - Adresa: Rr. "Skenderbeg (Prane Stacionit te Trenit)

AMBASADA BRITANIKE (ANGLEZE) - Adresa: Rr. " Skenderbej", nr.12, Tirane

Euro Travel Agency - Adresa: Rr. e "Barrikadave", ish Kinema "17 Nentori"

AMBASADA BULLGARE - Adresa: Rr. " Skenderbej", Nr. 12

OSUMI TRAVEL - Adresa: Blvd. “Zogu I”, Përballë Ministrisë së Drejtësisë

AMBASADA KROATE - Adresa: Rr. "Abdi Toptani" , kulla "Torre Drin", kati 4

Fani Travel & Tours - Adresa: Blvd. "Zogu I", Nr. 28

MELISA TRAVEL & TOURS - Adresa: Rr. “Reshit Petrela”, Kompleksi "Usluga"

ADRIA AIRWAYS ALBANIA - Adresa: Rr. "Mine Peza"


AMBASADA DANEZE - Adresa: Rr. " Tikolla Tupe", Nr. 1, Kat: 4, Ap. 4

AMBASADA SPANJOLLE - Adresa: Rruga Skenderbej 43,Tirana

Balla Tours - Adresa: Rr. "Tefta Tashko Koco"

AMBASADA RUMUNE - Adresa: Rr. Themistokli Germenji", Nr.7

AMBASADA KINEZE - Adresa: Rr. " Skenderbej ", nr. 57

ESE GROUP (ALVAVEL) - Adresa: Rr. "Mine Peza"

AR & LO TRAVEL - Adresa: Rruga “Abdyl Frashëri”

SHKODRA TRAVEL - Adresa: Blv. Zogu 1, Rr. “Hafiz Sabri Bushati”

PERFECT HOLIDAYS - Adresa: Blvd. “Bajram Curri”, Pallatet Agimi, Shk.17

TURKISH AIRLINES - Adresa: Sheshi "Willson", Pallati i Ri, K. 3

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9