Cifti i lumtur 2017
ikub#: 1612260142
Eventi më unik dhe më i suksesshmi në këtë industri, i cili është projektuar të mbledhi profesionistët e fushës së organizimit të momenteve më të bukura në jetën e secilit prej nesh.
Panairi “ Çifti i lumtur” lehtëson zgjedhjen , nga A-ja tek Zh-ja, të ditës së madhe të çiftit dhe jo vetëm. Qëllimisht kemi bashkuar më të mirët për ta kthyer gjithë proçesin e zgjedhjes të kënaqshëm dhe më të lehtë.
Ky edicion do të jetë plotë me ngjarje, sfilata dhe aktivitete surprizuese.
Nxito dhe bëhu pjesë e këtij aktiviteti me përmasa kombëtare.
Panairi “ Cifti i Lumtur “ – Të bukurat e jetës fillojnë këtu 
Data e fillimit: 16/02/2017
Data e mbarimit: 19/02/2017
Orari: 10:00
Vendndodhja: Expocity
Evente te tjera Sot
16:30;
CINEPLEXX
20:15;
CINEPLEXX
19:00;
KINEMA MILLENIUM
10:00;
KINEMA MILLENIUM
10:30; 12:30; 15:00;
Kinema Imperial
10:00;
Galeria FAB
10:30;
Kinema Imperial
20:00;
TEATRI EKSPERIMENTAL KUJTIM SPAHIVOGLI
12:30; 15:45; 18:15;
CINEPLEXX
14:45; 15:00; 17:15; 19:00; 20:15; 21:30;
CINEPLEXX

Shfleto artikuj te tjere per: PANAIR
Postuar nga: Morava
ikub #:
1612260142
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved