Ky artikull ka skaduar!
 
0
0

La La Land
05/01/2017
19/01/2017
15:00; 21:10
Kinema Millenium
La La Land ne sallen e Kinema Millenium.
Kinema Millenium


Një nga çiftet e filmave më të dashur për publikun Emma Stone dhe Ryan Gosling bashkohen edhe një herë në një histori ku dy ëndërrimtarë përpiqen të jetojnë dhe të përballen me sfidat që hasin në Los Angeles. Ky është një film i shumë pritur me regji te Damien Chazelle,  fitues i çmimit Oskar për filmin e njohur Whiplash. Gosling është një muzikant xhazi i cili bie në dashuri me një aktore (Stone) dhe gjithcka kthehet në një histori romantike që merr një kthese të papritur. Ngjarjet e  filmit zhvillohen në Los Angeles dhe tregojnë për një Epokë të Artë të Hollywood-it  përmes një romance të jashtëzakonshme.
 
Regjia: Damien Chazelle
 
Skenari: Damien Chazelle
 
Aktore: Ryan Gosling, Emma Stone, Rosemarie DeWitt
 
Kohezgjatja: 126 min
 
Kompania: Black Label Media
 
 
 

Ky njoftim nuk eshte me i vlefshem!

Evente te tjera Sot

Twente - Heracles
20:00;
Hollande
Bastia - Nice
20:45;
France
SC Freiburg - Bayern Munich
20:30;
Gjermani
Drums & Bass @ Tulla Culture Center
21:00;
Tulla Culture Center
Rubin Kaso & Band @ Charl's Bistro
23:00;
Charl's Bistro
Full Speed
22:15;
Kinema Imperial
Jackie
15:00; 19:15;
Kinema Millenium
Jackie
17:00; 20:30; 22:00;
Kinema Imperial
Jackie
15:45; 19:15; 21:15;
Cineplexx
xXx: Return Of Xander Cage
11:15; 12:45; 13:30; 15:00; 17:15; 18:45; 20:00; 20:15; 20:30; 21:00; 21:45; 22:10;
Cineplexx
xXx: Return Of Xander Cage
11:00; 13:00; 21:00;
Kinema Millenium
xXx: Return Of Xander Cage
10:45; 12:30; 13:00; 17:00; 17:30; 19:00; 20:00;
Kinema Imperial
Boocky @ Whisky Bar
23:00;
Whisky Bar
Social Fridays - Dj Dragao @ La Rosa Neg...
22:30;
La Rosa Negra
Dj Aldo @ Lollipop
23:00;
Lollipop Club
Ermali, Xhensila & Besi @ Magic 4
23:00;
Magic 4
Sabri Fejzullahu @ Arena Club
23:00;
Arena Club
Noizy @ Moscow Club
23:00;
Moscow Club
Mc Kresha @ Cinco Cavalli Club
23:00;
Cinco Cavalli Club
Cha-Cha-Darabuka @ Amsterdam Night Club
23:00;
Amsterdam Night Club
Live By Night
21:00;
Kinema Millenium
Live By Night
16:45; 19:00; 20:30; 22:00;
Kinema Imperial
Sing
10:00; 11:00; 15:00;
Kinema Imperial
Latin Night @ Xheko Imperial
20:00;
Xheko Imperial
BunkRock @ Bunk'Art 1
21:00;
Bunk'Art 1
Sidriti - Altin Goci - Deniza Gjezo - Lo...
23:00;
Cavaliero Club
Nata Shqiptare @ Te Stela
21:00;
Te Stela
Superlive @ Te Stela
21:00;
Te Stela
Christmas Party - Mr Cool
20:00;
Destil Albania
ÇETA - GEORGIA KOTRETSOS - PLEURAD XHAFA...
19:00;
Tirana Art Lab

Zbuloni se si, shiko video tutorialin more info


Ju duhet te logoheni per tu regjistruar.
Hyr ose Krijo llogariShfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Morava
ikub #:
1701050050

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet