Ky artikull ka skaduar!
 
0
0

All of a Sudden
05/01/2017
11/01/2017
17:00
Cineplexx
All of a Sudden ne sallat e Cineplexx.
Cineplexx


Karsten, mesa duket ka çdo gjë në vijë. Megjithatë, në qytetin provincial gjerman, një moment dobësie kthehet në një katastrofë. Zhgënjimi shumë shpejt do të ndezë zemërimin, drejtësia fshihet pas hiprokicisë dhe ligësitë zbulohen gradualisht.
 
Titulli origjinal: Auf Einmal
Filmi fillon: 05.01.2017
Zgjatja e filmit: 112 Minuta
Shteti/Viti: DEU/2016
Lloji: Dramë
Aktorë: Sebastian Hülk, Julia Jentsch, Hanns Zischler, Sascha Alexander Gersak, Luise Heyer
Regjisori: Asli Özge
Distributori: MCF MKD
 
 

Ky njoftim nuk eshte me i vlefshem!

Evente te tjera Sot


Zbuloni se si, shiko video tutorialin more info


Ju duhet te logoheni per tu regjistruar.
Hyr ose Krijo llogariShfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Morava
ikub #:
CINEPLEXX FILM
1701060049

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet