The Lego Batman Movie
ikub#: 1702090048

The Lego Batman Movie ne sallen e Kinema Millenium.

Bruce Wayne duhet të përballet me dy sfida: kriminelët në Gotham City dhe përgjegjësinë e rritjes së një fëmijë. 
 
Regjia: Chris McKay
 
Skenari: Seth Grahame-Smith, Chris McKenna
 
Aktore: Ralph Fiennes, Jenny Slate, Rosario Dawson
 
Kohezgjatja: 90 min
 
Kompania: Animal Logic, DC Entertainment

 

Data e fillimit: 09/02/2017
Data e mbarimit: 23/02/2017
Orari: 11:00
Vendndodhja: Kinema Millenium
Evente te tjera Sot
10:00;
Galeria FAB
10:00;
KINEMA MILLENIUM
10:30;
Kinema Imperial
11:30; 14:00; 16:30; 19:00; 21:20;
KINEMA MILLENIUM
10:00;
KINEMA MILLENIUM
12:15; 12:30; 13:00; 15:00; 15:30; 17:30; 18:00; 20:00; 20:30; 21:00; 22:15; 22:45;
Kinema Imperial
20:00;
TEATRI EKSPERIMENTAL KUJTIM SPAHIVOGLI
12:30; 15:45; 18:15;
CINEPLEXX
14:45; 15:00; 17:15; 19:00; 20:15; 21:30;
CINEPLEXX

Shfleto artikuj te tjere per: FILMA KINEMA MILLENIUM
Postuar nga: Morava
ikub #:
1702090048
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved