First Fight
ikub#: 1702160074
Një mësues miqësor anglishteje akuzohet nga kolegu i tij se kërkon ta largoje nga puna dhe sfidohet në një ndeshje me grushta pas mësimit.
 
Regjia: Richie Keen
 
Skenari: Van Robichaux
 
Aktore: Christina Hendricks, JoAnna Garcia Swisher, Jillian Bell
 
Kohezgjatja: 93 min
 
Kompania: New Line Cinema
Data e fillimit: 16/02/2017
Data e mbarimit: 02/03/2017
Orari: 18:00; 22:15; 17:00; 12:30
Vendndodhja: Kinema Imperial
Evente te tjera Sot
16:30;
CINEPLEXX
20:15;
CINEPLEXX
19:00;
KINEMA MILLENIUM
10:00;
KINEMA MILLENIUM
10:30; 12:30; 15:00;
Kinema Imperial
10:00;
Galeria FAB
10:30;
Kinema Imperial
20:00;
TEATRI EKSPERIMENTAL KUJTIM SPAHIVOGLI
12:30; 15:45; 18:15;
CINEPLEXX
14:45; 15:00; 17:15; 19:00; 20:15; 21:30;
CINEPLEXX

Shfleto artikuj te tjere per: KINEMA IMPERIAL
Postuar nga: Morava
ikub #:
1702160074
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved