Nje zjarrfikes ne oborrin e mbretit ose kanarin blu
ikub#: 1702160105

"Nje zjarrfikes ne oborrin e teatrit ose kanarina blu" nga Stefan Çapaliku me datat 16,17,18 dhe 19 shkurt 2017 ne ora 19:00 ne Teatrin "Migjeni" . Mos e humbisni , do të ndiqni një TEATER TOTAL !

 
Data e fillimit: 16/02/2017
Data e mbarimit: 19/02/2017
Orari: 19:00
Vendndodhja: TEATRI MIGJENI
Evente te tjera Sot
21:10;
Kinema Millenium
12:00; 16:50; 19:00;
KINEMA MILLENIUM
10:00;
KINEMA MILLENIUM
18:00;
Kinema Imperial
10:00; 10:45; 11:00; 15:30; 16:50; 17:00; 17:30; 19:00;
Kinema Imperial
13:30; 15:00; 21:10;
Kinema Imperial
11:00; 12:30; 14:45; 15:00;
Kinema Imperial
13:00; 19:15; 20:30; 22:15;
Kinema Imperial
20:00;
TEATRI EKSPERIMENTAL KUJTIM SPAHIVOGLI
19:00;
TEATRI KOMBETAR
19:00;
UNIVERSITETI I ARTEVE
10:00;
Galeria FAB
14:30; 19:00;
KINEMA MILLENIUM
00:00; 20:00;
TEATRI EKSPERIMENTAL KUJTIM SPAHIVOGLI

Shfleto artikuj te tjere per: TEATER
Postuar nga: Morava
ikub #:
1702160105
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved