Kong: Skull Island
ikub#: 1703090054
Një ekip eksploruesish dhe ushtarësh udhëtojnë drejt një ishulli të paeksploruar në Pacifik, të pavetëdijshëm se po kapërcejnë në një territor përbindëshash, ku përfshihet dhe mitiku Kong.
 
Titulli origjinal: Kong: Skull Island
Filmi fillon: 09.03.2017
Zgjatja e filmit: 119 Minuta
Shteti/Viti: USA/2017
Lloji: Aventure, Fantazi
Aktorë: Tom Hiddleston, Brie Larson, Corey Hawkins, Samuel L. Jackson, John C. Reilly
Regjisori: Jordan Vogt-Roberts
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.
Data e fillimit: 09/03/2017
Data e mbarimit: 23/03/2017
Orari: 14:30; 19:00
Vendndodhja: KINEMA MILLENIUM
Evente te tjera Sot
11:00; 14:30; 15:15; 16:15; 17:00; 18:00;
CINEPLEXX
16:10; 18:30; 20:30;
CINEPLEXX
16:30;
CINEPLEXX
17:15; 19:15; 21:15;
CINEPLEXX
15:00; 17:30; 20:00; 21:00;
CINEPLEXX
22:00;
Cineplexx
21:10;
Kinema Millenium
12:00; 16:50; 19:00;
KINEMA MILLENIUM
10:00;
KINEMA MILLENIUM
18:00;
Kinema Imperial
10:00; 10:45; 11:00; 15:30; 16:50; 17:00; 17:30; 19:00;
Kinema Imperial
13:30; 15:00; 21:10;
Kinema Imperial
11:00; 12:30; 14:45; 15:00;
Kinema Imperial
13:00; 19:15; 20:30; 22:15;
Kinema Imperial
18:45; 20:30;
CINEPLEXX
15:15;
Cineplexx
16:45; 19:00;
Cineplexx
15:45;
Cineplexx,filma
14:45; 15:00; 17:15; 19:00; 20:15; 21:30;
CINEPLEXX

Shfleto artikuj te tjere per: FILMA KINEMA
Postuar nga: Morava
ikub #:
1703090054
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved