3 Harqet
ikub#: 1704170033
Muzeu Historik Kombëtar, Ambasada e Francës në Tiranë, Bourgogne-Franche-Comté dhe shoqata Art Mobile, ju ftojnë nesër, datë 15 prill 2017 ora 16.00, në çeljen e ekspozitës më skulptura dhe piktura me titull “3 Harqet” të skulptorit Claudy Pellaton dhe piktorit Enkelejd Zonja.
 
Ekspozita do të qëndrojë e hapur në datat 15-26 prill në sallën e ekspozitave në Muzeun Historik Kombëtar!
Data e fillimit: 17/04/2017
Data e mbarimit: 26/04/2017
Orari: 10:00
Vendndodhja: MUZEU HISTORIK KOMBETAR
Evente te tjera Sot
16:30;
CINEPLEXX
20:15;
CINEPLEXX
19:00;
KINEMA MILLENIUM
10:00;
KINEMA MILLENIUM
10:30; 12:30; 15:00;
Kinema Imperial
10:00;
Galeria FAB
23:00;
Cinco Cavalli Club
10:30;
Kinema Imperial
20:00;
TEATRI EKSPERIMENTAL KUJTIM SPAHIVOGLI
12:30; 15:45; 18:15;
CINEPLEXX
14:45; 15:00; 17:15; 19:00; 20:15; 21:30;
CINEPLEXX

Shfleto artikuj te tjere per: EKSPOZITË
Postuar nga: Morava
ikub #:
1704170033
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved