The Boss Baby
ikub#: 1704210017
 
Një bebe dhe vëllai i tij 7 vjecar do të përpiqen të ndalojnë një komplot të Puppy Co.
 
Regjia: Tom McGrath
 
Skenari: Marla Frazee, Michael McCullers
 
Aktore: Miles Christopher Bakshi, Alec Baldwin, Eric Bell Jr.
 
Kohezgjatja: 97 min
 
Data e fillimit: 13/04/2017
Data e mbarimit: 27/04/2017
Orari: 10:00
Vendndodhja: KINEMA MILLENIUM
Evente te tjera Sot
16:30;
CINEPLEXX
20:15;
CINEPLEXX
19:00;
KINEMA MILLENIUM
10:00;
KINEMA MILLENIUM
10:30; 12:30; 15:00;
Kinema Imperial
10:00;
Galeria FAB
10:30;
Kinema Imperial
20:00;
TEATRI EKSPERIMENTAL KUJTIM SPAHIVOGLI
12:30; 15:45; 18:15;
CINEPLEXX
14:45; 15:00; 17:15; 19:00; 20:15; 21:30;
CINEPLEXX

Shfleto artikuj te tjere per: FILMA KINEMA MILLENIUM
Postuar nga: Morava
ikub #:
1704210017
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved