Festoni Shen Valentinin ne Diamma Resort!
 
Shperndaje
ikub#: 1701230109
Paketa e Shen Valentinit: Darka romantike me qirinj dhe menu Degustation + 1 shishe vere. Akomodim ne Delux Room e dekoruar + mengjesi. Cmimi: 70 Euro/cifti

 

Sherbimet qe do te gjeni ne Diamma Resort

 

Hoteli & Vilat (dhomat)
Dhomat single, double, double + 1, tripple, family room, suita , kategoria standard dhe delux ofrojne nje pamje te qete dhe kushtet optimale te nje hapesire ku nuk mungon asgje : kondicioner, krevat tek, dopio, kolltuqe portative, minibar, lcd tv kabllor, banjo me dush , tharese flokesh , aksesore tualeti , biankeri hotelerie, wi-fi 24 ore, parkimin e automjetit si edhe mengjesin bufe e hapur.
 
Bar & Restaurant
Bar & Restorant " a la carte" , ku ofrohet ushqimi dhe pije me cilesi te larte per te ftuarit. Ekziston nje lidhje e drejteperdrejte mes natyres dhe cilesise se sherbimit te kerkuar , shumellojshmeri ne menu , vendi ideal per bankete, pritje dhe dasma ne diten me te rendesishme te dashuruarve.
 
Beach Bar
Nese jeni lloji i personit te cilit ju pelqen gjetja e nje luleje ne koktailin tuaj, diamma lounge & tarace , eshte vendi ku duhet te shkoni. Pije klasike - nga manhattan ,shërbyer në një gotë gjigant tulipani , e ftohte dhe e gdhendur me kubike akulli deri ne bellini - e bere me aplomb.  Muzike bashkekohore per te gjitha moshat dhe ambjent mikeprites.
 
Pool bar (pishina)
Pishina Diamma Resort - nje mjedis i sigurte per pushuesit tone , i vezhguar dhe i shendetshme per femijet tuaj.  E ndare ne dy hapesira, per te rritur dhe femije , pool bar ofron muzike, pije te fresketa, alkool, higjenen .
 
Qender bukurie, Neda's Style
Qender bukurie dhe trajtimi personal , per t'i bere zonjushat dhe zonjat te bukura dhe komfort me pamjen e tyre per nje dreke apo darke familjare, pije apo muzike.
 
Na kontaktoni:
Address : Rruga ” Xixa”, Golem , Kavaje, Durres (AL)
Email : diamma_resort@yahoo.com    ¦  Tel: +355 693366555
Facebook: Diamma Resort    ¦  Instagram: Diamma Resort   ¦  Website: www.diammaresort.al
Dimma Resort : Booking.com / Trip Advisor

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: HOTEL PUSHIME RESORT TURISTIK RESTORANT

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved