Shen Valentini ne Royal Hill
 
Shperndaje
ikub#: 1702080017
Royal Hill ju fton te festoni Shen Valentinin me njeriun tuaj te zemres prane ambienteve tona elegante dhe romantike, duke filluar nga 3,000 lek personi.

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: RESTORANT ROYAL HILL SHEN VALENTIN

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved