Shitet PC+Monitor MAXDATA
ikub#: 1301170050

D&E Electronics vjen prane jush me te tjera produkte.
 Kompjuterat dhe monitoret qe ne ofrojme jane produkte gjermane dhe zviceriane, te perdorura dhe te certifikuara.
 
KOMPJUTER MAXDATA.
 
PROCESORI: 2x1.86 MHz
 RAM-i:2GB
 HARDDISKU:160 GB
 
MONITOR
 Monitor lcd Samsung\ Nec 17"
 
Mouse, tastiere
 
CMIMI:165 EURO.
 
D&E Electronics
 Adresa:Tirane, rruga e Kavajes, perballe xhamise "Dine Hoxha"
 Email:info.deelectronics@gmail.com
 Tel:+355 69 60 66 222\+355 69 23 20 491


loading...


NJOFTIMET E FUNDIT
40.000 LEK

Shfleto artikuj te tjere per: KOMPJUTER SHITJE
Postuar nga: a.k
ikub #:
1301170050
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved