Ky artikull ka skaduar!
Shitet PC+Monitor MAXDATA
17 Jan 13 Vendndodhja: e papercaktuar
 
0
0
0
PC+Monitor MAXDATA

D&E Electronics vjen prane jush me te tjera produkte.
 Kompjuterat dhe monitoret qe ne ofrojme jane produkte gjermane dhe zviceriane, te perdorura dhe te certifikuara.
 
KOMPJUTER MAXDATA.
 
PROCESORI: 2x1.86 MHz
 RAM-i:2GB
 HARDDISKU:160 GB
 
MONITOR
 Monitor lcd Samsung\ Nec 17"
 
Mouse, tastiere
 
CMIMI:165 EURO.
 
D&E Electronics
 Adresa:Tirane, rruga e Kavajes, perballe xhamise "Dine Hoxha"
 Email:info.deelectronics@gmail.com
 Tel:+355 69 60 66 222\+355 69 23 20 491   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Njoftime te sponsorizuara
Biznese
ZBOGO-JA shpk


Biznese
"ANSIG" sh. a


Biznese
FMT GROUP


Punaime
Kerkon: Operator Telefonik
Tiranë
Deri: 30/12/2016
Biznese
EHW GmbH


Biznese
DIGITALB


Biznese
ikubINFO sh.p.k


Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Gjermane
Qarku Tiranë
Deri: 16/06/2016
Makina
Shitet Audi A4 S Line
Viti i prodhimit 2004

2004
6000 €
e papercaktuar
Makina
Shitet MINI COOPER 1.6 Benzine
Viti i prodhimit 2004

2004
6000 €
e papercaktuar
Punaime
Ofrohet vend pune Acquisti
Tiranë
Deri: 10/07/2015
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Frenge
Qarku Tiranë
Deri: 18/05/2016
Punaime
Consulenti telefonici assicurativi
Tiranë
Deri: 30/07/2015
Punaime
MRC Group cerca 300 operatori
Tiranë
Deri: 02/06/2016
Punaime
Cerchiamo Operatori
Qarku Tiranë
Deri: 13/08/2015
Biznese
BETA MOBILERI


Punaime
Kerkohen operatore telefonike
Tiranë
Deri: 08/05/2016
Prona
Shitet apartament 1+1+aneks, 61m2


61m²
120000€
Tiranë
Prona
Shitet garsoniere, 54m2


54m²
3200000€
Prona
Shitet apartament 2+1, tek Fresku


158m²
95000€
Prona
Shitet shtepi 120 m², Sauk


120m²
150000€
Biznese
Kappa Oil sh.a


Prona
Shitet apartament 3+1, 112 m2


112m²
800€
Qarku Tiranë
Biznese
TOP OPTIKA


Biznese
Rivaldi WATCHES


Biznese
MARLENTE


POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Kategorite

Punaime.al (10,081)

Prona (22,302)

Makina (16,011)

Evente.al (3,725)

Te tjera (20,810)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
1301170050


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
Reklame
Hako_0317
Reklame
spitali amerikan


Reklame
Digitalb