Ju bien flokët? Provoni këto trajtime natyrale në shtëpi.
Para 5 ditesh
Floket

Uthulla e mollës është përdorur që në kohët e lashta për trajtime të ndryshme.
Para 6 ditesh
Bukuria

Mësoni disa truke të thjeshta për të lehtësuar punën tuaj në kuzhinë.
Para 8 ditesh
Mirmbajtje

Buzët janë një armë joshje në dorën e femrave.
Para 11 ditesh
Bukuria

A e dinit se shpëlarësin e gojës mund ta përdorni edhe për shumë gjëra të tjera?
Para 11 ditesh
Bukuria

Video tutorial për të mësuar disa truke të thjeshta në organizimin e makeup-it dhe bizhuterive.
Para 13 ditesh
Design & Decor
clubfmradio
Para 16 ditesh
ikub.al
5 gabimet më të zakonshme që bëni kur piqni në furrë
Para 17 ditesh
ikub.al
Si të dekoroni në mënyrë unike vezët e pashkëve
Para 18 ditesh
ikub.al
WhatsApp, si të dërgoni mesazhet që fshihen?
Para 18 ditesh
ikub.al
Si të bëni vetë një krem për trupin
Para 19 ditesh
ikub.al
E keni vendosur gjithmonë gabim, ja si aplikohet kremi i syve
Para 19 ditesh
ikub.al
7 këshilla si të shmangni zbardhjen e veshjeve të zeza
Para 20 ditesh
ikub.al
Si të transformoni 5 lloje këpucësh të vjetra
Para 20 ditesh
ikub
Si të pastroni laptopin?
Para 21 ditesh
ikub.al
Si të çlodhim muskujt dhe të parandalojmë dhimbjen e tyre
Para 22 ditesh
ikub
Si të bëni një buqetë të bukur lulesh me materiale të thjeshta
Para 22 ditesh
ikub.al
Si ti mbani lulet natyrale të freskëta për një kohë të gjatë
Para 22 ditesh
ikub
Disa mënyra për të bërë kafe të ftohta të shijshme VIDEO
Para 22 ditesh
ikub.al
Disa mënyra për të stiluar baluket
Para 22 ditesh
ikub
3 perime që ndikojnë në ndërtimin e masës muskulore
Para 22 ditesh
ikub.al
Disa këshilla për t’i ruajtur sa më gjatë lulet e freskëta
Para 23 ditesh
ikub.al
Si të trajtoni djegiet dhe acarimin e lëkurës pas depilimit
Para 23 ditesh
ikub.al
Si të bëni një fustan princeshash nga një T-shirt i thjeshtë VIDEO
Para 24 ditesh
ikub.al
Si të largoni rrathët zinj poshtë syve
Para 25 ditesh
ikub.al
5 gabime që bëjmë në dush
Para 25 ditesh
ikub.al
7 mënyra për ti rritur shpejtë flokët
Para 26 ditesh
ikub.al
Flokët 2017: një kasketë nga tapeti i kuq
Para 26 ditesh
ikub.al
Si të pastroni yndyrën nga raftet e kuzhinës VIDEO
Para 27 ditesh
ikub.al
Këto truke do t’ju shpëtojnë nga shumë probleme lidhur me veshjet dhe aksesorët VIDEO
Para 27 ditesh
ikub.al
Doni lëkurë pa rrudha? Bëni këtë masazh për fytyrën
Chez Moi
Rekomandojmë të lexoni
Ditët kalojnë shpejt, OSCAL 2017 është duke ardhur...
Njoftohu i pari, merr informacionin më të fundit! KU?
Nga: ikub.al shpk
Spitali Amerikan, ofertat e 2017 – cilësi në shërbim dhe çmimet më të favorshme
Na ndiqni
Kuriozitete
A e dini që në mëngjes jemi 1-2 cm më të gjate?
17 vjeçari që korrigjoi NASA-n
Je tepër i zgjuar për punën tënde. 7 shenja që tregojnë
Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9