Digicom
Digicom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Si të parandaloni prishjen e karikuesit të telefonit
 
Shperndaje
ikub#: 1702060027
Një mënyrë e thjeshtë dhe pa harxhime.
Të gjithë vuajmë nga fakti se fishat dhe karikuesët e smartphonave këputen dhe prishen shumë shpejtë. Mirëpo ka një mënyrë si ta parandaloni një gjë të tillë.
 
Gjithçka që ju duhet është një sustë stilolapsi.
 
Për më shumë shikoni videon e mëposhtme dhe mësoni mënyrën e duhur për të mbajtur sa më gjatë fishat dhe karikuesët e telefonave.
 Ventouris
ventouris


Shfleto artikuj te tjere per: KARIKUESI PARANDALIMI PRISHJA TELEFONA

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Chez Moi
Teoren


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved