Si të bëni vetë një shportë me thupra?
Shihni videon më poshtë...
Burimi: ikub.al
Shperndaje
 
0
0
Instruksione

Një punë e bukur artizanale dhe relaksuese në të njëjtën kohë. Videoja më poshtë do t’ua mësojë...

Niveli i vështirësisë
I Veshtire   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
loading...
clubfmradio
Chez Moi

Na ndiqni
Shfleto artikuj te tjere per: SHPORTA THUPRA VIDEO
Postuar nga: o.zh
ikub #:
1702100140


Digitalb


UnionBank