Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
Si të hapni një kanaçe vetëm me një lugë
 
Shperndaje
ikub#: 1702140061
Një mënyrë e thjeshtë dhe shumë efektive.
Kutitë e kanaçeve me ushqime të konservuara janë shumë të vështira për tu hapur. Mirëpo ka një mënyrë të thjeshtë dhe efektive për ti hapur ato. Gjithçka që do ju nevojitet është një lugë gjelle.
 
Vendoseni atë në këndë të drejtë dhe ushtroni pak presion sipër në mënyrë që të hapet pak kapaku. Më pas rrotullojeni atë deri sa të hapet plotësisht.
 
Shikoni videon për të parë të gjithë procedurën e hapjes së kanaçes me një lugë.


Ventouris
ventouris


Postuar: 14 Shk
 
Shfleto artikuj te tjere per: HAPJA KANACE LUGE VIDEO

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Digitalb

Butik Alviero

Më të lexuarat


Chez Moi
DigitalbCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved