Si të hapni një kanaçe vetëm me një lugë
Një mënyrë e thjeshtë dhe shumë efektive.
Burimi: ikub.al
Shperndaje
 
0
0
Instruksione
Kutitë e kanaçeve me ushqime të konservuara janë shumë të vështira për tu hapur. Mirëpo ka një mënyrë të thjeshtë dhe efektive për ti hapur ato. Gjithçka që do ju nevojitet është një lugë gjelle.
 
Vendoseni atë në këndë të drejtë dhe ushtroni pak presion sipër në mënyrë që të hapet pak kapaku. Më pas rrotullojeni atë deri sa të hapet plotësisht.
 
Shikoni videon për të parë të gjithë procedurën e hapjes së kanaçes me një lugë.
Niveli i vështirësisë
Mesatar   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

Na ndiqni
Shfleto artikuj te tjere per: HAPJA KANACE LUGE VIDEO
Postuar nga: Kokonozi
ikub #:
1702140061
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9