Si të bëni vetë një çantë të thurur
Video interesante për të krijuar vetë një çantë unike.
Burimi: ikub.al
Shperndaje
 
0
0
Instruksione
Dëshironi të keni një çantë unike dhe shumë të bukur? Ja si mund ta realizoni atë vetë.
 
Shikoni videon e mëposhtme për të mësuar hapa pas hapi të gjithë proceduarën.
 
Si rezultat do të krijoni një çantë shumë të bukura, praktike dhe të personalizuar.
 

Niveli i vështirësisë
Sfidues   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

Na ndiqni
Shfleto artikuj te tjere per: CANTE THURUR VIDEO
Postuar nga: Kokonozi
ikub #:
1702160048
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9