Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
Si të bëni vetë një çantë të thurur
 
Shperndaje
ikub#: 1702160048
Video interesante për të krijuar vetë një çantë unike.
Dëshironi të keni një çantë unike dhe shumë të bukur? Ja si mund ta realizoni atë vetë.
 
Shikoni videon e mëposhtme për të mësuar hapa pas hapi të gjithë proceduarën.
 
Si rezultat do të krijoni një çantë shumë të bukura, praktike dhe të personalizuar.
 Ventouris
ventouris


Postuar: 16 Shk
 
Shfleto artikuj te tjere per: CANTE THURUR VIDEO

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Digitalb

Butik Alviero

Më të lexuarat


Chez Moi
DigitalbCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved