Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
Si të veproni që dhe nga koshi i plehrave të vijë gjithmonë erë e mirë? Ja s’i ti përgatisni këto kuba
 
Shperndaje
ikub#: 1702160106
Koshat e plehrave kanë tendencë të bëhen ngjitës. Edhe nëse i pastroni shpesh, plastika ka tendencë ta absorbojë dhe mbajë erën. Ju mund ta mbani atë të freskët me këto produkte të përgatitura vetë.

Gjëra që ju duhen:

-1 filxhan sodë buke

-2/4 filxhani kripë kristalore

-½ filxhani ujë

-10-15 pika vaj esencial sipas dëshirës

-Formë kubash akulli

Hapi 1. Shtoni përbërësit në një tas të madh

Hapi 2. Përziejini mirë me njëri-tjetrin

Hapi 3. Hidheni përbërjen në një formë kubash akulli

Hapi 4. Lëreni gjatë gjithë natës të forcohet masa

Hapi 5. Hiqini format dhe ruajini në një kavanozVentouris
ventouris


Postuar: 16 Shk
 
Shfleto artikuj te tjere per: FRESKIA KOSH MBETURINA PERGATITJA

Albtelecom
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi

Butik Alviero

Më të lexuarat


Chez MoiCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved