Berat, asgjësohen 1762 rrënjë bimë narkotike
Policia e Beratit ka bërë të mundur asgjësimin e 1762 rrënjëve bimë narkotike e llojit kanabis...
19:17 Burimi: ikub.al
Halim Kosova: Brenda mandatit të parë, do asfaltojmë rrugët...
Kandidati i Opozitës për Bashkinë e Tiranës, Halim Kosova ka zhvilluar pasditen e sotme një takim...
18:58 Burimi: ikub.al
Shkelën rregullat e qëndrimit në Shengen, Franca kthen 50...
Autoritetet franceze kanë rikthyer 50 emigrantë shqiptarë pasi kanë shkelur rregullat e qëndrimit...
18:17 Burimi: ikub.al
Pezullohen ndërtimet tek Liqeni. Veliaj: Fitorja e parë...
Gjykata e Apelit ka rrëzuar kërkesën e firmës së ndërtimit për pallatet që po ndërtohen në zonën e...
17:38 Burimi: ikub.al
Kumanovë, Ambasadori amerikan Baily viziton banorët
Ambasadori amerikan në Maqedoni Jess Baily ka vizituar sot banorët e “Lagjes së Trimave” në...
17:20 Burimi: ikub.al
Blushi: Arsimi profesional po dështon
Në seancën e sotme plenare në Parlament po diskutohet për sa i përket sistemit arsimor...
16:52 Burimi: ikub.al
Kryebashkiaku i Fierit Baftjar Zeqaj shpallet i pafajshëm
Kryetari i Bashkisë së Fierit, Baftjar Zeqaj i cili ishte i akuzuar për shpërdorim detyre, është...
16:27 Burimi: ikub.al
Skandali i FIFA-s, Blatter merret në pyetje. Putin:...
Kreu i FIFA-s Sepp Blatter do të merret në pyetje për skandalin korruptim që ka përfshirë FIFA-n...
16:15 Burimi: ikub.al
Maradona: FBI ka ekspozuar të vërtetën për FIFA-n
Ish kapiteni i Argjentinës mendon se paratë e fituara nga ata persona qe akuzohen për pranimin e...
15:23
Sami Khedira do të bashkohet me Juventus
Mesfushori i Real Madrid ka vendosur të kaloje në Torino në një transferim të lirë pasi ka kryer...
15:04 Burimi: ikub.al
Kosovë, rrezikohet miratimi i ligjit për Gjykatën Speciale
Ligji për Gjykatën Speciale rrezikohet të mos miratohet në seancën plenare të ditës së premte në...
14:53 Burimi: ikub.al
Nishani takon Glover për zgjedhjet e 21 qershorit
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani, u takua së fundmi me Kryetaren e Misionit...
14:26 Burimi: ikub.al
Zjedhjet lokale, Meta takon Glover: Inkurajojmë vëzhguesit...
Kryetari i Parlamentit të Shqipërisë, Ilir Meta ka takuar sot Shefen e Misionit të Vëzhgimit të...
14:25 Burimi: ikub.al
Vuçiç: Serbia do reduktojë varësinë nga gazi rus
Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, deklaroi së fundmi se Serbia do reduktojë varësinë nga...
14:06 Burimi: ikub.al
Vuçiç e Mustafa shtrëngojnë duart. Rama: Foto e ditës
Kryeministri Rama ka postuar në rrjetin social facebook një foto ku Kryeministri i Serbisë...
14:05 Burimi: ikub.al
Vuçiç përfundon vizitën zyrtare në Tiranë
Kryeministri i Serbisë i cili ndodhej në Tiranë në kuadër të një vizite zyrtare, pas përfundimit të...
13:54 Burimi: ikub.al
Lezhë, arrestohen 4 persona, ju gjendën 50 gr heroinë
Policia e Lezhës ka arrestuar në flagrancë ditën e djeshme katër persona, pasi i janë gjendur dhe...
13:38 Burimi: ikub.al
Gruevski në Forumin Ekonomik: Integrimi evropian është...
I pranishëm në ditën e dytë të punimeve të Forumit Ekonomik të Vienës, Kryeministri i Maqedonisë...
13:22 Burimi: ikub.al
“Kumanova”, Mustafa takim kokë më kokë me Gruevskin
Kryeministri i Kosovës dhe homologu i tij maqedonas kanë zhvilluar një taki kokë më kokë lidhur me...
12:53 Burimi: ikub.al
Shqipëri-Serbi, fqinjët që plakën refuzimin
Koha e vizitës së pangjarë e një kryeministri të Serbisë në Tiranë është e gjatë sa mosha e një...
12:45 Burimi: Shqip
Vrasja e 3-fishtë, detaje të reja. Policia: Sulku dhe...
Detaje të reja janë publikuar lidhur me atentatin e pasdites së djeshme në Tiranë, ku humbën jetën...
12:39 Burimi: ikub.al
Sondazh
Zgjedhja e kryebashkiakut në Tiranë
(Cili nga kandidatët mendoni se do të bëjë më shumë për Tiranën?)Jeta në Shqipëri
( Ndani mendimin tuaj ne ikub.al )

Sport
Maradona: FBI ka ekspozuar të vërtetën për FIFA-n
Ish kapiteni i Argjentinës mendon se paratë e fituara nga ata persona qe akuzohen për pranimin e...
Casillas: Kam qenë i zemëruar me Ancelotti-n
Portieri ka folur në lidhje me marrëdhëniet e tij dhe trajnerin Ancelotti pas shkarkimit te këtij...
Sami Khedira do të bashkohet me Juventus
Mesfushori i Real Madrid ka vendosur të kaloje në Torino në një transferim të lirë pasi ka kryer...
Dnipro-Sevilla FC, finalja e Europa League
Sot ne mbrëmje ne orën 20:45 do te luhet finalja e Europa League-s ne stadiumin e Varshaves,...
“Serbi-Shqipëri”, CAS shtyn vendimin
Gjykata e Arbitrazhit Sportiv ka vendosur të spostojë datën nga 29 Maj në 12 Qershor.
Skandal në futboll. Në SHBA hetohet për korrupsion në FIFA....
Nen hetim është edhe kreu i Federatës Ndërkombëtare te Futbollit Blatter, ndonëse ende nuk ka...
Magazine
Justin Bieber kryen një koncert privat
Duke treguar dashuri për fansat e tij te sëmurë, Justin Bieber dha një shfaqje të veçantë ne Lucky...
George Clooney: mosha duhet pranuar dhe jo luftuar me truke...
Kështu ka deklaruar div-i hollivudian ne një intervistë për BBC Radio 4.
10 femra të famshme biseksuale (Foto)
Me poshtë janë listuar 10 femra te famshme qe janë ose kane qene biseksuale ne te shkuarën.
Apple, kompania me vlerën më të madhe në treg për 2015
Këtë vit, kompania e famshme ka lënë pas ne vendin e dyte gjiganden tjetër te SHBA-se Google.
Një pikturë në sallën e pritjes së Kryetarit të Kuvendit...
Takimi i Kryetarit te Kuvendit Ilir Meta me Kryeministrin serb Vuçiç u be ne sallën e pritjeve te...
Dje dhe sot, ja si dukeshin VIP-at në Tapetin e Kuq (Foto)
Sa shume ndryshon njeriu kur ka para... Shikojini si kane qene VIP-at ne fillimet e tyre kur kane...
Sportnews

Argetohu Gjej
time.al
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
spitali amerikan