Të sfidosh policinë dhe vdekjen!
 
Shperndaje
ikub#: 1702080152
Nëse keni frikë nga lartësitë, me siguri këto pamje do të ishin një tmerr i vërtetë për ju.
Oleg Sherstyachenko ka detyruar policinë në Hong Kong në nis një hetim, në lidhje me çmendurinë e tij të radhës.
Oleg lëviz me një skateboard në parvazin e një qiellgërvishtësi në Hong Kong, ndërsa më pas bën edhe veprime të tjera, duke rrezikuar jetën. Video është parë më shumë se 600 mijë herë, por për ta arritur këtë gjë ai ka rrezikuar vërtetë shumë.
 

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: POLICIA SFIDA SKATEBOARD VDEKJA 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved