Helm në organet gjenitale për të vrarë burrin
 
Shperndaje
ikub#: 1702090064
Kur marrëdhëniet ne një çift fillojnë te shkojnë keq dhe ne fund te tunelit nuk ka drite, ndarja është mënyra me e mire për te shpëtuar nga një vuajtje pa fund. Por ne vend te kësaj, një grua ne Brazil ka menduar te vrase burrin.
Dhe si arme kish gjetur helmin qe nuk e kish hedhur as ne ushqim dhe as ne ujë, kjo mesa duket për te mos lënë gjurme, por e kish vendosur helmin vdekjeprurës ne organet gjenitale dhe ka provokuar bashkëshortin për seks oral. Ky i fundit mesa duket kish qëlluar me dinak dhe kish vene ne pune nuhatjen e cila i kish treguar te vërtetën...
Megjithatë, ka mjaftuar vetëm nuhatja për te bere qe burri te helmatiset dhe te përfundojë ne spital ku forcave te rendit i ka treguar versionin e tij.
Bashkëshortja tanimë ne kërkim, akuzohet për tentative vrasje me dashje.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BASHKESHORTI GRUAJA HELMI ORGANET GJENITALE 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved