Robbie Williams dhe një surprizë për Maria De Filippi-in


09 Shk

Një prej te ftuarve ne natën e djeshme te festivalit te Sanremo-s, Robbie Williams, ka korrur sukses me hit-in e tij te fundit, “I Love My Life”. Por duket se me shume i kënaqur ka mbetur vete ai pasi ne përfundim nuk i ka kursyer një puthje ne buze, prezantueses Maria De Fillippi.

 
0
0
   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.loading...


facebook
ikub.al ne instagram
sondazh
Shfleto artikuj te tjere per: BUZA MARIA DE FILIPPI PUTHJA ROBBIE WILLIAMS SURPRIZA
Postuar nga: k.s
ikub #:
1702090066