Marka
Modeli
Deri në
Viti
Deri më
Çmimi
Përdorimi:       
Kërkim i avancuar

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Njoftimet e fundit
 
Shitet makine Range Rover Sport

Makina ka keto parametra: Motori: 2.7 nafte, me sedilje lekure bezhe...
2006
15,000 €
Berat
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet Makine Audi S8

Makina shitet  per  arsye mosperdorimi.   Eshte m...
2006
17,000 €
Elbasan
Kambio gjysem automatike
Benzine
Foto Galeri
Shitet kamioncine Sprinter 211 CDI

Kamioncina ka 5+1 vende, tek gome. Eshte me dokumenta te rregullta, ...
2001
7,000 €
Pogradec
Kambio manuale
Nafte
Shitet Opel Astra

Makina eshte ne gjendje shume te mire.
1999
200,000 LEK
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Shitet Land Rover Freelander

Makina eshte me letra te paguara deri ne prill 2016 dhe me goma te reja ...
2000
4,200 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mini Cooper

Makina eshte  me 6 marshe. Ka ardhur nga Franca dhe eshte me do...
2004
4,000 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Shitet Makina Land Rover Discover 3

Makina eshte me taksa te paguara per 1 vit. Makina eshte me te gjith...
2007
12,500 €
Tiranë
Kambio manuale
E papërcaktuar
Foto Galeri
Shitet makine Seat Ibiza 1.9 TDI

Makina eshte me dogane te paguar.
2002
2,800 €
Tiranë
E papërcaktuar
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Polo 1.4 TDI

Makina eshte me dogane.
2000
1,900 €
Tiranë
E papërcaktuar
Nafte
Foto Galeri
Shitet minibus Renault Trafik 8+1

Shitet minibus Renault Trafik 8+1 Me kondicioner I perdorur vetem ng...
2004
5,500 €
Tiranë
E papërcaktuar
Nafte
Foto Galeri
Shitet Motorr BMW GS 1200

Shitet Motorr BMW GS 1200 Adventure Viti 2012 Cmimi: 8500 Euro ...
2012
8,500 €
Tiranë
E papërcaktuar
E papërcaktuar
Foto Galeri
Shitet makine Range Rover Vogue

Full Option Celular: 355 674543771 / 674280066
2002
12,000 €
Tiranë
E papërcaktuar
Nafte
Foto Galeri
Shitet makina BMW X5

Shitet makina BMW X5 Viti i prodhimit: 2002 Karburant: Benzine/Gaz ...
2002
6,000 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine/Gaz
Foto Galeri
Shitet makine Fiat Punto 1.2

Shitet Fiat Punto 1.2 Makine me kambio manuale. Karburanti: Benzine ...
2002
1,600 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine
Foto Galeri
Shitet motorr Yamaha 300 cc

Shitet motorr Yamaha Skuter 300 cc Viti i prodhimit: 2005 Cmi...
2005
1,700 €
Tiranë
E papërcaktuar
E papërcaktuar
Foto Galeri
Shitet Volkswagen Touran

Makina ka pasur vetem 1 pronar, ka disqe alumini me goma 70%, kondicione...
2004
5,000 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet Makine Golf IV 1.9 TDI

Me  5 marshe, xhama elektrike, disqe alumini, esp, abs, klima, Auto...
2000
2,400 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet Makine Ford Focus

2000
2,800 €
Tiranë
E papërcaktuar
Benzine
Foto Galeri
Shitet Makine Alfa Romeo 156

Makina ka ardhur nga Italia. Makines i jane bere te gjitha sherbimet...
2000
2,200 €
Fier
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet Makina Fiat Punto

Makina eshte e ardhur nga Italia. Makines i jane bere te gjitha sher...
2003
2,200 €
Fier
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
123...>>
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj


Llogarit Kredine
Vlera e makinës    
Kohëzgjatja në muaj    
% e pagesës fillestare  
% vjetore e kredisë  Llogarit Taksen Vjetore
Mjeti  
Viti i prodhimit    
Karburanti  
Cilindrata në cm3    


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
AQSCert