Shiten dy makina Ford Focus dhe Mercedes-Benz C Class
ikub#: 1701050146
2.500 EUR
2003
Tiranë
Nafte
200000
Kambio manuale
Ford, Focus
Kubatura:1800, Ngjyra:Gri,
ESP(Electronic Stability Program), Me targa, Metalizato, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Fener për mjegull, Kompjuter ne board

Mercedes-Benz C Class viti 2003 në gjëndje perfekte, berlina, targa AA, cmimi 4700 Euro, për arsye emigirimi!


NJOFTIMET E FUNDIT
2001
Tirana e Re
Nafte
Kambio automatike
3.500 €
2000
Berat
Benzine
Kambio manuale
2.000 €
2007
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
10.500 €
2008
Fier
Benzine
Kambio manuale
3.600 €
1999
Tiranë
Benzine
Kambio manuale
1.200 €
2013
Tiranë
Nafte
Kambio gjysem automatike
17.700 €
2003
Elbasan
Nafte
Kambio manuale
2.000 €
2001
Durrës
Nafte
Kambio manuale
1.900 €
2006
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio manuale
4.500 €
2005
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio automatike
17.000 €
2005
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio manuale
2.600 €
2004
Berat
Nafte
Kambio manuale
2.000 €
2005
Benzine
Kambio manuale
3.200 €
2004
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio manuale
3.500 €
2000
Tiranë
Benzine
Kambio manuale
799 €
2007
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
5.999 €
0
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
i papercaktuar
1998
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio manuale
1.000 €
2008
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
12.000 €
2003
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
3.500 €

Shfleto artikuj te tjere per: FORD FOCUS SHITET
Postuar nga: drini1985
ikub #:
1701050146
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved