Marka
Modeli
Deri në
Viti
Deri më
Çmimi
Përdorimi:       
Kërkim i avancuar

✖Mbyll
Shiten dy makina Ford Focus dhe Mercedes-Benz C Class
 
Shiten dy makina secila më vete ose bashk, ford focus viti 2003, nafte, me portobagazh, super gjëndje, çmimi 2500 euro i diskutueshëm.
Te Dhenat:
Cmimi: 2,500 EUR
Vendndodhja: Tiranë
Modeli: Ford, Focus
Perdorimi: Makine e perdorur
Karburanti: Nafte
Lloji kambios: Kambio manuale
Nr dyerve: 4/5 dyer
ABS: ABS ne 4 rrota
Kontrolli klimes: Me kondicioner
 Viti i prodhimit:2003
 Kilometra te bera:200,000
 Kubatura:1800
 Ngjyra:Gri
Karakteristika: ESP(Electronic Stability Program), Me targa, Metalizato, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Fener për mjegull, Kompjuter ne board

Mercedes-Benz C Class viti 2003 në gjëndje perfekte, berlina, targa AA, cmimi 4700 Euro, për arsye emigirimi!


Kerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.


355697349699
Tiranë

POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj


alba
Njoftimet e fundit
Shitet makine Volkswagen Polo
Cmimi:   3,500 EUR
Viti prodhimit:  2004
Shitet makine Volkswagen Touran
Cmimi:   4,800 EUR
Viti prodhimit:  2004
Shitet makine Volkswagen Jetta
Cmimi:   12,000 EUR
Viti prodhimit:  2011
Shitet makine Suzuki Alto
Cmimi:   2,350 EUR
Viti prodhimit:  2004
Llogarit Kredine
Vlera e makinës    
Kohëzgjatja në muaj    
% e pagesës fillestare  
% vjetore e kredisë  Llogarit Taksen Vjetore
Mjeti  
Viti i prodhimit    
Karburanti  
Cilindrata në cm3    

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: drini1985
ikub #:
1701050146

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet