Marka
Modeli
Deri në
Viti
Deri më
Çmimi
Përdorimi:       
Kërkim i avancuar

✖Mbyll
Shitet makine Ford Focus
 
Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike
Te Dhenat:
Cmimi: 2,200 EUR
Vendndodhja: Tiranë
Modeli: Ford, Focus
Perdorimi:
Karburanti: Nafte
Lloji kambios: Kambio manuale
Nr dyerve: 4/5 dyer
ABS:
Kontrolli klimes: Me kondicioner
 Viti i prodhimit:2002
 Kilometra te bera:219,000
 Fuqia Motorike:1800 kW
 Ngjyra:BLU
Karakteristika: Sedilje lekure, Sedilje me ngrohje, Kompjuter ne board

- Dokumeta te rregullta deri ne Korrik 2017

- Mund ta kontrolloni  tek cdo Mekanik

- Gomma ne gjendje shume te mire

- Bllokim Timoni me celes

- Pozicionimi i Timonit sipas deshires

- Radio CD

- Komanda ne Timon


Kerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.


355682061105
Tiranë

POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj


alba
Njoftimet e fundit
Shitet makine Volkswagen Passat CC
Cmimi:   13,999 EUR
Viti prodhimit:  2008
Shitet makine Chervolet TrailBlaize...
Cmimi:   7,500 EUR
Viti prodhimit:  2003
Shitet makine Mercedes-Benz E350 Bl...
Cmimi:   24,000 EUR
Viti prodhimit:  2012
Shitet makine Toyota RAV 4
Cmimi:   9,300 EUR
Viti prodhimit:  2006
Llogarit Kredine
Vlera e makinës    
Kohëzgjatja në muaj    
% e pagesës fillestare  
% vjetore e kredisë  Llogarit Taksen Vjetore
Mjeti  
Viti i prodhimit    
Karburanti  
Cilindrata në cm3    

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: njoftime.ikub.al
ikub #:
1701080036

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet